Könyvek: Judaika

Tételek száma: 36

23978.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Rapcsányi László: Jeruzsálem. Bp., 1987, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
23979.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Orbán Ferenc: Magyarország zsidó emlékei, nevezetességei. Bp., 1991, Panoráma. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
23980.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Teljes héber-magyar machsor három kötetben. Ünnepi imádságok zsidók számára. II. kötet. Bp., Schlesinger. Egészvászon kötés, jó állapotban.
23981.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Mesélő házak - mesélő emberek. Fejezetek a veszprémi zsidó közösség történetéből. Összeáll.: Máthé Éva. Az összeállító által DEDIKÁLT példány. Veszprém, 2005, Veszprémi Zsidó Hitközség - Veszprémi Zsidó Örökségi Alapítvány. Kiadói papírkötés. + Irene Gut Opdyke - Jennifer Armstrong: Kéz kezemmel. A holocaust túlélőinek és megmentőjüknek emlékére. Ford.: Nagy Imre. 2001, Trivium. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kopott borítóval.
23982.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Fernando Joannes: A zsidó vallás. Bp., 1990, Gondolat. Kiadói papírkötés. + Flavius Josephus: A zsidók története. (XI-XX. könyv.) Bp., 1966, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, szakadt, kissé hiányos kiadói papír védőborítóban.
23983.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Flavius, Josephus: A zsidók története (XI-XX. könyv). Bp., 1983, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
23984.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
1934 Az Izr. Magyar Irodalmi Társulat évkönyve. Szer.: Dr. Szemere Samu. Bp., 1934, kopott egészvászon kötés.
23985.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
A Dohány utcai Zsinagóga 150 éve. Tudományos konferencia a Dohány utcai Zsinagógáról 2010. május 2-3. Bp., 2010. Kiadói kartonált kötés, gerinc sérült, egyébként jó állapotban.
23986.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Hannah Senesh / Hannah Szenes: Her Life, Mission and Death (Szenes Hanna: élete, küldetése, és halála.) Szerk.: Moshe Brelavsky. 1973., Hakiubbutz Hameuchad Publishing House. Héber nyelven. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
23987.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
23988.

Licitálható
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
23989.

Licitálható
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események