Könyvek: Judaika

Tételek száma: 36

A hagyományok kötelékében. Tanulmányok a magyarországi zsidó folklór köréből. Szerk. Kríza Ildikó. Bp., 1990, Akadémiai Kiadó. Számos fekete-fehér képpel, fotóval illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
23966.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
23967.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
23968.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
23969.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Feasts &amp; Festivals in Israel. Fetes En Israel. Edited by. I. Klinov. Tel-Aviv, 1951, "Laam" Israel Publishing Co. Angol, francia és héber nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói haránt-alakú fém plakettel díszített egészvászon-kötésben, kopott borítóval. + Héber imakönyv. Kiadói aranyozott kartonált papírkötés, kopott borítóval.
23970.

Feasts & Festivals in Israel. Fetes En Israel. Edited by. I. Klinov. Tel-Aviv, 1951, "Laam" Israel Publishing Co. Angol, francia és héber nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói haránt-alakú fém plakettel díszített egészvászon-kötésben, kopott borítóval. + Héber imakönyv. Kiadói aranyozott kartonált papírkötés, kopott borítóval.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
23971.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
23972.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Enigma X. évf. 2003. 37-38. és XI. évf. 2004. 42. szám: "A holokauszt reprezentációja." I-II. köt. Szerk.: Turai Hedvig. Bp., 2003-2004, Meridián-2000, 204 p.; 110 p. Kiadói papírkötés.
23973.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
23974.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Helyünk a világban. Zsidó hitközségek III. nemzetközi tanácskozása. Debrecen, 2001. május 11-12-13. Szerk.: Halmos Sándor. Debrecen, 2001,Lícium-Art - META-95 Bt. Kiadói papírkötés.
23975.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Mezei András: Adorno. Zsidó versek. DEDIKÁLT! Sam Herciger illusztrációival. Bp.,[1994.], Belvárosi. 3. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
23976.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Dr. Kiss Arnold: MIrjam. Imádságok zsidó nők számára. Bp., Schlesinger. Kiadó bőr kötés, aranyozott lapélek, jó állapotban.
23977.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft