Tétel

Licitálható

Licitálok:

3 200 3 800 4 400

Kikiáltási ár:

3 000 Ft
8,13 EUR, 9,38 USD

Minimális ajánlat:

3 200 Ft

Leírás:

Mann, Thomas: A törvény. Fordította Vajda Endre. (Számozott.)
(Budapest), 1958. Magyar Helikon Könyvkiadó (Franklin-nyomda). 172 + [4] p. Egyetlen bibliofil kiadás.
Könyvgyűjtők számára készült, számozott, bibliofil kiadás. Kolofon: "Az Új Elzevír könyvtár második köteteként Thomas Mann "Das Gesetz" című kisregényének magyar fordítását nyújtjuk át az olvasónak. A magyar szöveget a német nyelvű eredetivel (Thomas Mann Gesammelte Werke in 12 Banden, Band IX., Aufbau-Verlag, Berlin, 1956) Vajda Gábor vetette egybe. Az utószót Heller Ágnes írta. Az eredeti fametszeteket Drahos István készítette. Felelős szerkesztő: Geréb Béláné. A műszaki munkálatokat Földes György irányította. Megjelent 13,550 példányban, ebből 8300 példány egészvászon kötésben, 4100 példány félbőrkötésben, 1150 példány bőrkötésben, számozva. Ez a könyv a 49. számú példány."
(Új Elzevir könyvtár.)
Aranyozott, álbordás kiadói bőrkötésben, felül színes festésű lapszélekkel, a hátsó kötéstáblán apró foltossággal. Jó példány.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : ufk

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft