Olaszország 1918. "Győzelmi emlékmedál Trento és Trieszt visszaszerzése emlékére" bronz háborús emlékmedál. Szign.: L. Sacchini (38x24mm) T:XF,VF Italy 1918. "Victory medal commemorating the recapture of Trento and Trieste" bronze war memorial medallion. Sign.: L. Sacchini (38x24mm) C:XF,VF
Olaszország 1918. "Harmadik Hadsereg 1915-1918/ Redipuglia Emlékmű" kétoldalas, részben aranyozott és műgyantázott fém emlékérem füllel, mellszalagon T:VF,F, patina Italy 1918. "Terza Armata 1915-1918 / Sacrario di Redipuglia" two-sided, partially gilded and synthetic resined metal commemorative medallion with ear, on ribbon C:VF,F, patina
Románia 1906. "I. Károly jubileumi érem" kétoldalas bronz kitüntetés, "Carniul Fiul" gyártói jelzéssel, mellszalagon T:XF kis ph. Romania 1906. "Carol I Jubilee Medal" double-sided bronze medallion with "Carniul Fiul" maker's mark, with ribbon C:XF small edge error
Szovjetunió 1988. "70 éves a Szovjet Fegyveres Erők" sárgaréz kitüntetés mellszalagon T:AU Soviet Union 1988. "70 Years of the Armed Forces of the USSR" brass medal with ribbon C:AU
31db-os, főleg katonai, fegyvernemi jelvényből álló tétel kartonlapon, közte 1950 k. "Csepel" zománcozott bronz jelvény, 1950. "Közlekedésért 1947-1950" zománcozott bronz jelvény, 1960 k. "Ikarus" zománcozott fém jelvény + NDK DN "Motorsport" zománcozott bronz jelvény T:vegyes