Amerikai Egyesült Államok DN "Kiemelkedő teljesítményéért átadva / 74. Légi Találkozó SQ. - Mobilis és készen áll" kétoldalas, öntött bronz emlékérem habbetétes kapszulában (39mm) T:AU, pici ph. USA ND "Presented to _ for outstandig performance / 74th Air Con SQ. - Mobile and ready" two-sided, cast bronze commemorative medallion in capsule (39mm) C:AU, tiny edge error
Ausztria 1914. "Für das Rote Kreuz Kriegs Hilfbüro Kriegs Fürsorge amt 1914 (A Vöröskereszt Háborús Segélyhivatalának Háborús Jóléti Hivatala számára 1914)" Ferenc Józsefet és II. Vilmost ábrázoló kétoldalas bronz emlékérem füllel (23mm) T:XF patina, aranyozás nyomai? Austria 1914. "Für das Rote Kreuz Kriegs Hilfbüro Kriegs Fürsorge amt 1914 (For the War Welfare Office of the Red Cross War Relief Office 1914)" double-sided bronze commemorative medal with ear, depicting Franz Joseph and Wilhelm II (23mm) C:XF patina, traces of gilding?
Bulgária 1910 k. "I. Ferdinánd Királyi Érdemérem" bronz kétoldalas emlékérem fiatal király portré T:XF patina Bulgaria ~1910 "Royal Medal for Merit Ferdinand I" bronze double-sided medallion with younger king's portrait C:XF patina
Bulgária 1933-1939 k. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt bronze decoration without ribbon C:AU
Lengyelország 1975. "Grünwald Berlin- Braterstwo Broni na Strazy Pokoju i Socjalizmu (Fegyvertestvériség a békéért és a szocializmusért)" ezüstpatinázott fém kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban T:AU szalag kicsit foszlik Poland 1975. "Grünwald Berlin - Braterstwo Broni na Straży Pokoju i Socjalizmu (Brotherhood in Arms for Peace and Socialism)" silver patinated metal medal on ribbon, with thin ribbon, in original case C:AU ribbon is slightly frayed
Lengyelország 1980. "A Varsói Szerződés 25 éve / Varsó - Berlin - Prága - Budapest - Moszkva - Bukarest - Szófia" kétoldalas bronz emkékérem. Szign.: "ST SIKORA" (70mm) T:XF,VF Poland 1980. "Ukladu Warszawskiego 25 lat / Warszawa - Berlin - Praga - Budapeszt - Moskwa - Bukareszt - Sofia" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: "ST SIKORA" (70mm) C:XF,VF
Nagy-Britannia 1945. "VI. György / 1939. 1945. - II. Világháborús emlékérem"kétoldalas fém medál (49x36mm) T:AU Great Britain 1945. "George VI / 1939. 1945. - World War II Medal" double-sided metal medal, without ribbon (49x36mm) C:AU
Német Államok / Poroszország 1871. "1870-71-es hadjárat emlékérem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU karc German States / Prussia 1871. "God was with us, to Him be the glory - To the victorious army / 1870-1871" bronze decoration without ribbon C:AU scratch
Német Birodalom 1915. "Német déli hadsereg 1914-15." bronz lemezjelvény függőleges tűvel, hátlapon "ENTW.: HPTM. SWOBODA AUSGEF.: ATELIER GURSCHNER WIEN VII/2" gyártói jelzéssel (38x26mm) T:XF patina
Német Szövetségi Köztársaság 1960-1970 k. "Német Légierő" aranyozott fém emlékplakett, sarkainál apró lyukakkal az akasztást segítendő (129x102mm) T:AU FRG ~1960-1970. "Deutsche Luftwaffe" gilt metal commemorative plaque with small holes in the corners for hanging (129x102mm) C:AU