Militária

Tételek száma: 84

33121.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

33122.

1914. "Hadsegélyező 1914" részben zománcozott bronz emlékérem, világoskék zománc. Szign.: Zutt Richárd (1887-1938) (53x33mm) T:AU / Hungary 1914. "Hungarian War Medal for Volunteers 1914" partially enamelled bronze commemorative medallion, powder blue enamel. Sign.: Richard Zutt C:AU
HP 6815.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

33123.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

1914. "Pro Patria 1914" acél gyűrű (19mm belső átmérő) T:AU,XF kis rozsda Hungary 1914. "Pro patria 1914" steel ring (19mm inner diameter) C:AU,XF tiny rust
33124.

1914. "Pro Patria 1914" acél gyűrű (19mm belső átmérő) T:AU,XF kis rozsda
Hungary 1914. "Pro patria 1914" steel ring (19mm inner diameter) C:AU,XF tiny rust

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

33125.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1915. "Eduard von Böhm-Ermolli tábornok" egyoldalas jelzett Ag emlékérem (6,51g/0,750/23mm) T:XF patina Austro-Hungarian Monarchy 1915. "General Eduard von Böhm Ermolli" Ag one-sided medallion (6,51g/0,750/23mm) C:XF patina
33126.

1915. "Eduard von Böhm-Ermolli tábornok" egyoldalas jelzett Ag emlékérem (6,51g/0,750/23mm) T:XF patina
Austro-Hungarian Monarchy 1915. "General Eduard von Böhm Ermolli" Ag one-sided medallion (6,51g/0,750/23mm) C:XF patina

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1916. "Egyesült Erővel - 1914 Viribus Unitis 1918" kétoldalas Zn háborús propaganda medál mellszalag nélkül, előlapján Ferenc József, II. Vilmos, V. Mohamed szultán és Ferdinánd bolgár király portréja. Szign.: Lauer / Nürnberg (33mm) T:XF oxidáció
33127.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1916. "IV. Károly I. világháborús sapkajelvény" "HEERESFRONT ERZHERZOG CARL 1916" Zn sapkajelvény tű nélkül, hátlapon "WINTER&ADLER WIEN" gyártói jelzéssel (38x33mm) Szign.: KAUTSCH T:XF patina
33128.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés mellszalag nélkül T:VF oxidáció 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration without ribbon C:VF oxidation NMK 295.
33129.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés mellszalag nélkül T:XF Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration without ribbon C:XF NMK 295
33130.

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés mellszalag nélkül T:XF
Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration without ribbon C:XF
NMK 295

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés mellszalagon T:VF patina 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with ribbon C:VF patina NMK 295.
33131.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés mellszalagon T:XF,VF Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with ribbon C:XF,VF NMK 295.
33132.

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés mellszalagon T:XF,VF
Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with ribbon C:XF,VF
NMK 295.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft