Militária

Tételek száma: 84

1916. "Vas Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" Fe kitüntetés eredeti mellszalagon + 1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" jelzetlen Ag kitüntetés eredeti mellszalagon. Szign.: Kautsch + 1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés eredeti mellszalagon + 1918. "Sebesültek Érme" Zn kitüntetés két sebesülés után járó mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:XF,VF patina, a mellszalagok egymáshoz varrva Hungary 1916. "Iron Merit Cross on a war ribbon" Fe decoration with worn original ribbon + "Charles Troop Cross" Zn decoration with original ribbon + 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration, without hallmark, on original ribbon. Sign.: Kautsch + 1918. "Wound Medal" Zn decoration with ribbon after two wounds. Sign.: R. Placht C:XF,VF patina, the ribbons are sewn together NMK. 229., 295., 306., 328.
33133.

1916. "Vas Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" Fe kitüntetés eredeti mellszalagon + 1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" jelzetlen Ag kitüntetés eredeti mellszalagon. Szign.: Kautsch + 1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés eredeti mellszalagon + 1918. "Sebesültek Érme" Zn kitüntetés két sebesülés után járó mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:XF,VF patina, a mellszalagok egymáshoz varrva
Hungary 1916. "Iron Merit Cross on a war ribbon" Fe decoration with worn original ribbon + "Charles Troop Cross" Zn decoration with original ribbon + 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration, without hallmark, on original ribbon. Sign.: Kautsch + 1918. "Wound Medal" Zn decoration with ribbon after two wounds. Sign.: R. Placht C:XF,VF patina, the ribbons are sewn together
NMK. 229., 295., 306., 328.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

1916. Osztrák-Magyar Monarchia "32. Mária Terézia Gyalogezred" ezüstözött Zn sapkajelvény, függőleges tűvel és "Mészáros Gy" gyártói jelzéssel (40x32mm) T:AU Austro-Hungarian Monarchy 1916. "REGINA MARIA THERESIA VITAM ET SANGVINEM 1741-1916" 32nd Maria Theresia Infanterie Regiment's silver plated Zn cap badge with vertical pin and with "Mészáros Gy" maker's mark (40x32mm) C:AU
33134.

1916. Osztrák-Magyar Monarchia "32. Mária Terézia Gyalogezred" ezüstözött Zn sapkajelvény, függőleges tűvel és "Mészáros Gy" gyártói jelzéssel (40x32mm) T:AU
Austro-Hungarian Monarchy 1916. "REGINA MARIA THERESIA VITAM ET SANGVINEM 1741-1916" 32nd Maria Theresia Infanterie Regiment's silver plated Zn cap badge with vertical pin and with "Mészáros Gy" maker's mark (40x32mm) C:AU

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

1917. "Hadirepülőgépkiállítás érme - Budapest 1917" egyoldalas bronz emlékérem. Szign.: Székely Károly (1882-1941) (60,5mm) T:XF
33135.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

1922-1945. "Repülőtiszti tőrt formázó jelvény" aranyozott Cu feketére festett, kopott markolattal, hátán függőleges állású tű (71x22,8mm) T:XF 1922-1945. "Badge in the form of the Royal Hungarian Air Force's officer's dagger" gilt Cu with black painted worn grip and vertical pin (71x22,8mm) C:XF Sallay 185
33136.

1922-1945. "Repülőtiszti tőrt formázó jelvény" aranyozott Cu feketére festett, kopott markolattal, hátán függőleges állású tű (71x22,8mm) T:XF
1922-1945. "Badge in the form of the Royal Hungarian Air Force's officer's dagger" gilt Cu with black painted worn grip and vertical pin (71x22,8mm) C:XF
Sallay 185

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

1922. "Magyar Koronás Bronzérem hadiszalagon" aranyozott bronz kitüntetés eredeti, mellszalaggal, eredeti kopottas tokban T:XF kopott aranyozás Hungary 1922. "Hungarian Bronze Medal with the Holy Crown with war ribbon" gold plated bronze decoration with ribbon, in original worn case C:XF worn gilding NMK 414
33137.

1922. "Magyar Koronás Bronzérem hadiszalagon" aranyozott bronz kitüntetés eredeti, mellszalaggal, eredeti kopottas tokban T:XF kopott aranyozás
Hungary 1922. "Hungarian Bronze Medal with the Holy Crown with war ribbon" gold plated bronze decoration with ribbon, in original worn case C:XF worn gilding
NMK 414

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

1929. "Magyar Háborús Emlékérem" ezüstözött hadifém kitüntetés miniatűrje mellszalag és fül nélkül T:VF Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal" silver plated war metal decoration miniature without ribbon and ear C:VF NMK 419
33138.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem" ezüstözött hadifém kitüntetés miniatűrje mellszalag és fül nélkül T:VF
Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal" silver plated war metal decoration miniature without ribbon and ear C:VF
NMK 419

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

33139.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött bronz kitüntetés modern mellszalaggal, BRONZ fémjellel a peremen T:XF
Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated bronze decoration with modern ribbon with "BRONZ" hallmark on edge C:XF
NMK 418.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1930. "Bercsényi-Tüzérek" bronz emlékérem. Szign.: Berán Nándor (1889-1965) (45x50mm) T:AU,XF
33140.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1930 k. "Szebb Jövőt" bronz levente lemezjelvény (44x34mm) T:XF tű nélkül, rögzítésre szolgáló lyukakkal
33141.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
21

1938. "Felvidéki Emlékérem" "A MAGYAR FELVIDÉK FELZABADULÁSÁNAK EMLÉKÉRE 1938" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF, ph. Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" "A MAGYAR FELVIDÉK FELZABADULÁSÁNAK EMLÉKÉRE 1938" bronze decoration without ribbon C:XF, edge error NMK 427.
33142.

1938. "Felvidéki Emlékérem" "A MAGYAR FELVIDÉK FELZABADULÁSÁNAK EMLÉKÉRE 1938" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF, ph.
Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" "A MAGYAR FELVIDÉK FELZABADULÁSÁNAK EMLÉKÉRE 1938" bronze decoration without ribbon C:XF, edge error
NMK 427.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1939. "Magyar Királyi Budapest Székesfőváros Katonai Parancsnokság" bronzozott cink emlékérem fül nélkül (2x). Szign.: Ispánki József (1906-1992) (37mm) T:XF,VF ph.
33143.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem. Szign.: Berán T:VF oxidáció Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal. Sign.: Berán C:VF corrosion NMK 428.
33144.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem. Szign.: Berán T:VF oxidáció
Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal. Sign.: Berán C:VF corrosion
NMK 428.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft