https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Zenetörténet, Kották, Hangszerek

Tételek száma: 31

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Vegyes kotta tétel, 4 db: Bágya András és G. Dénes György: Csini baba, Portugál szerenád, Melletted nincsenek hétköznapok..., Caracas (Ananász), közte foltos, egy-két sarkon kis sérüléssel.
1
17802.

Vegyes kotta tétel, 4 db: Bágya András és G. Dénes György: Csini baba, Portugál szerenád, Melletted nincsenek hétköznapok..., Caracas (Ananász), közte foltos, egy-két sarkon kis sérüléssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kyriale sive ordinarium missae missa pro dfunctis [...]. Duesseldorf, L. Schwann. Kiadói egészvászon kötés, színezett lapélek, gerinc sérült, kopottas állapotban.
1
17803.

Kyriale sive ordinarium missae missa pro dfunctis [...]. Duesseldorf, L. Schwann. Kiadói egészvászon kötés, színezett lapélek, gerinc sérült, kopottas állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
ca 1800 Hangnemek, hangjegyek és akkordokat bemutató tábla. Rézmetszet. 40x27 cm
1
17804.

ca 1800 Hangnemek, hangjegyek és akkordokat bemutató tábla. Rézmetszet. 40x27 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Vegyes kotta tétel, összesen 22 db
1
17805.

Vegyes kotta tétel, összesen 22 db

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vegyes kotta tétel, 5 db, közte Bartók Béla: Román népi táncok (Jocuri poporale romanesti), Lehár Ferenc: Cigányszerelem, stb. Változó állapotban.
1
17806.

Vegyes kotta tétel, 5 db, közte Bartók Béla: Román népi táncok (Jocuri poporale romanesti), Lehár Ferenc: Cigányszerelem, stb. Változó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vegyes zenei témájú könyv tétel, 5 db: Tóth Aladár - Szabolcsi Bence: Mozart élete és művei.; Kornstein Egon: Beethoven vonósnégyesei.; Romain Rolland: Zenei miniatürök. Ford.: Benedek Marcell.; Hans Wagner-Schönkirch - Alexander Goldinger: Theoretisch-praktische Musik- u. Harmonielehre für den Unterricht an Lehrerbildungsanstalten, Konservatorien, Volkshochschulen und Musikschulen aller Art.; R.-Aloys Mooser (szerk.): Dissonances. Revue musicale indépendante. No. 5. Változó állapotban.
1
17807.

Vegyes zenei témájú könyv tétel, 5 db: Tóth Aladár - Szabolcsi Bence: Mozart élete és művei.; Kornstein Egon: Beethoven vonósnégyesei.; Romain Rolland: Zenei miniatürök. Ford.: Benedek Marcell.; Hans Wagner-Schönkirch - Alexander Goldinger: Theoretisch-praktische Musik- u. Harmonielehre für den Unterricht an Lehrerbildungsanstalten, Konservatorien, Volkshochschulen und Musikschulen aller Art.; R.-Aloys Mooser (szerk.): Dissonances. Revue musicale indépendante. No. 5. Változó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Baker's Biographical Dictionary of Musicians. Fourth Edition. Revised and Enlarged. New York, 1940, G. Schirmer, [16]+1298 p. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
1
17808.

Baker's Biographical Dictionary of Musicians. Fourth Edition. Revised and Enlarged. New York, 1940, G. Schirmer, [16]+1298 p. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1913 Karlsbad, német nyelvű koncert prospektusok, kb. 10 db, közte sérült, 1-2 hátoldalán egykorú családi levelezéssel..
1
17809.

1913 Karlsbad, német nyelvű koncert prospektusok, kb. 10 db, közte sérült, 1-2 hátoldalán egykorú családi levelezéssel..

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1909-1944 5 db Karácsonyi Album kottafüzet + egy régi kottafüzet
1
17810.

1909-1944 5 db Karácsonyi Album kottafüzet + egy régi kottafüzet

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
cca 1900 Meissen okarina, jelzett, ütődéssel, h: 18 cm
1
17811.

cca 1900 Meissen okarina, jelzett, ütődéssel, h: 18 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
EUR
,
62,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1921-23 Karácsonyi kotta kolligátum, : Bárd Karácsonyi Albuma 1922-23, Rózsavölgyi album. Karácsony 1921-1922, a 2. album hátsó borítója hiányzik, foltos.
1
17812.

1921-23 Karácsonyi kotta kolligátum, : Bárd Karácsonyi Albuma 1922-23, Rózsavölgyi album. Karácsony 1921-1922, a 2. album hátsó borítója hiányzik, foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
11 db nótás könyv és kotta (Magyar Kórus, Bárdos Lajos: Második mise, Hajnalozó, stb.)
1
17813.

11 db nótás könyv és kotta (Magyar Kórus, Bárdos Lajos: Második mise, Hajnalozó, stb.)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz