Zenetörténet, Kották, Hangszerek

Tételek száma: 31

Tari Lujza (szerk.) Pogány Péter Dalfüzér 1844: Tompa Mihály kéziratos, kottás népdalgyűjteménye   Herman Ottó Múzeum, 1988
17814.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Zacskónyi kisméretű klf hangszer
17815.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Mihálka György: Karvezetés IV. Bp., 1986. Tankönyvkiadó. Kézirat. 142p. Kiadói papírkötésben. Csak 555 példány
17816.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Vargyas Lajos: Áj falu zenei élete /Tanya, falu, mezőváros II./ Bp., 1941. Kir. M. Pázmány P.-Tud.egyetem Magyarságtudományi Int. 93 [3] p. , 29 [3] p. (kotta) Kiadói papírborítóban. /
17817.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Gát József: A zongora története. Bp., 1964, Zeneműkiadó, 132 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Megjelent 2550 példányban. Kiadói félvászon-kötésben, sérült, hiányos műanyag védőborítóban, kopott borítóval.
17818.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

World Master szájharmonika, csavarhiánnyal, h: 13 cm
17819.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kottagyűjtemény, házi kotta összeállítás, benne háborús nótákkal is a XX: sz. elejéről
17820.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Csende Béla: Békés-Tarhos. Az első magyar állami énekiskola élettörténete (1946-1954). 1976, Békés Városi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17821.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Sándor Judit: A zene zarándokútján. A szerző, Sándor Judit (1923-2008) opera-énekesnő által Jálics Kinga (1943-2019) kulturális újságíró, szerkesztő részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2004., Eötvös József Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
17822.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Schurig, Arthur: Wolfgang Amadeus Mozart. Sein Leben und sein Werk. [...] I-II. köt. Leipzig, 1913, Insel-Verlag, 514 p.; 408+(2) p. Oldalszámozáson kívül fekete-fehér képtáblákkal, kihajtható mellékletekkel. Német nyelven. Korabeli, aranyozott gerincű félpergamen-kötésben.
17823.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Papp Viktor: Beethoven és a magyarok. Bp., 1927, Szerzői kiadás. Fekete-fehér képtáblákkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott, foltos borítóval, volt könyvtári példány.
17824.

Kikiáltási ár:
300 Ft
0,81
0,94

Sang und Klang im XIX/XX Jahrhundert: Ernstes und Heiteres aus den Reucge der Toene. Berlin, én., Neufeld und Henius, XIV+2+384 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott, illusztrált félvászon-kötésben, festett lapélekkel, kopott borítóval, sérült gerinccel.
17825.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft