1968. "A KMP (Kommunisták Magyarországi Pártja) és a KIMSZ (Kommunista Ifjúsági Internacionálé) megalakulásának 50. évfordulójára" egyoldalas, öntött bronz emlékérem Kun Béla arcképével (90mm) T:XF
1969. "VASKUT - Vasipari Kutató Intézet Budapest 1949-1969" kétoldalas bronz emlékérem, hátlapon a Selmecbányai Bányászati Akadémia tanulmányi éremsorozatának Kohász jutalomérmének képével, eredeti tokban (45mm) T:AU
1970-1980 k. "Kereskedelmi és Vendéglátóipari Főiskola / 10 éves munkáért" kétoldalas, öntött bronz plakett, hátoldalán névre szóló gravírozással (80mm) T:AU,XF kis patina
1970-1980 k. "Művirág és Dekorációstermék Gyártó Ipari Szövetkezet - MŰDEKOR / Szövetkezetünk vezetése munkáját elismerve Kiváló Dolgozó kitüntetést adományoz" kétoldalas, öntött bronz plakett (87mm) T:AU,XF patina
1970-1980 k. "Rozmaring / A termelőszövetkezetért" kétoldalas, öntött bronz plakett hátoldalán név beütéssel, eredeti dísztokban. Szign.: "BB" (~102mm) T:XF