Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 752
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3474877
31409
515
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
1959. "10 éves - A Nehézipari Műszaki Egyetem - 1949-1959 / NME" bronz, kétoldalas, vert emlékérem (46mm) + Sebestyén Sándor (1949-2010) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium / ... Én is a növendékük voltam... - Kossuth Lajos - 1810-1816 " bronz, kétoldalas emlékérem (43mm) T:AU patina 3403870
31410
515
3200
Numizmatika
196(?) "LKM (Lenin Kohászati Művek) Üzemi Szakrendelő Intézete - Megnyitás 196(?) ápr 21 " egyoldalas, öntött bronz plakett (71x100mm) T:XF 3403670
31411
515
3200
Numizmatika
1960. "1770 L. K. M. 1960 - Diósgyőr " (Lenin Kohászati Művek) egyoldalas bronz emlékérem (50mm) T:AU 3302238
31412
515
Numizmatika
1960. "Árvízvédelemért " bronz kitüntető érem + "A Magyar Népköztársaság úttörője " műgyantás fém jelvény + 1975. "Hungexpo / Tavaszi Budapesti Nemzetközi Vásár " (2x) fém emlékérem (32mm) T:VF, patina 3482570
31413
515
Numizmatika
1960. Lenin Kohászati Művek "1770 L.K.M. 1960 - Diósgyőr " bronz emlékérem (50mm) fa talapzaton (~67x96mm), eredeti díszdobozban a kohó régi fotójával T:AU 3482558
31414
515
Numizmatika
1960 k. "Községfejlesztésért - Bács-Kiskun Megyei Tanács " egyoldalas bronz emlékérem, eredeti tokban, benne műgyantás "Községfejlesztésért " kitűzővel T:UNC 3482577
31415
515
Numizmatika
1960 k. "Szocializmusért - BVK PB " aranyozott bronz emlékérem, bronz jelvénnyel, tobkan (58mm) T:AU 3438436
31416
515
Numizmatika
1961. "Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület - II. Magyar Öntőnapok 1961. szept. 18-20 Budapest " bronz plakett (62x82mm) T:AU 3324647
31417
515
Numizmatika
1965. "Felszabadulásunk 20. évfordulóján rendezett kirakatversenyen elért kimagasló teljesítményért" egyoldalas öntött bronz plakett (73x95mm) + ~1980. "KPVDSZ (Kereskedelmi, Pénzügyi és Vendéglátó-ipari Dolgozók Szakszervezete) Eredményes szakszervezeti munkáért KPVDSZ Elnökség" fém emlékérem (60mm) fém lapra ragasztva (105x90mm) + NDK ~1970. műgyantás szocialista kitüntető jelvény műanyag tokban T:AU,XF 3477802
31418
515
Numizmatika
1965. "Gyógyszertechnológiai Konferencia Keszthely" egyoldalas, jelzett Herendi porcelán emlékplakett (45x32mm) T:AU 3442992
31419
515
Numizmatika
1966. "Magasabb Egység Bajnokság" kétoldalas ezüstpatinázott Al díjplakett, hátoldalán "4x100M gyorsúszó váltó II." gravírozással, tokban (70mm) + DN(~1970) "Székesfehérvári Könnyűfémmű " kétoldalas Al emlékérem tokban (60mm) + 2001. "Alapító tag - A FERROMARK Kft. 10 éves " egyoldalas, lakkozott (?) fém emlékérem dísztokban (90mm) T:XF, a 2001.-es hajlott lemez 3461313
31420
515
Numizmatika
1967. "66. Országos Mezőgazdasági Kiállítás és Vásár / I. díj " aranyozott bronz díjérem (70mm) T:AU,XF kissé kopott aranyozás Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft