Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 752

Bognár György (1944-) 1992. "Dessewffy Arisztid / MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk" kétoldalas bronz emlékérem (42,5 mm) T:AU Adamo GS11
31662.

Bognár György (1944-) 1992. "Dessewffy Arisztid / MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk" kétoldalas bronz emlékérem (42,5 mm) T:AU
Adamo GS11

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Bognár György (1944-) 1992. "Dessewffy Arisztid / MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk" kétoldalas bronz emlékérem (42,5 mm) T:UNC Adamo GS11
31663.

Bognár György (1944-) 1992. "Dessewffy Arisztid / MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk" kétoldalas bronz emlékérem (42,5 mm) T:UNC
Adamo GS11

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Bognár György (1944-) 1992. "Dessewffy Arisztid 1802-1849 / MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk" kétoldalas bronz emlékérem (42,5 mm) T:AU Adamo GS11
31664.

Bognár György (1944-) 1992. "Dessewffy Arisztid 1802-1849 / MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk" kétoldalas bronz emlékérem (42,5 mm) T:AU
Adamo GS11

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Bognár György (1944-) 1992. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Dessewffy Arisztid" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem kapszulában (34,50g/0.640/42,5 mm) T:UNC Adamo GS11
31665.

Bognár György (1944-) 1992. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Dessewffy Arisztid" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem kapszulában (34,50g/0.640/42,5 mm) T:UNC
Adamo GS11

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Bognár György (1944-) 1993. "Aulich Lajos / Aradi Vértanúk - MÉE Gyöngyös " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo GS12
31666.

Bognár György (1944-) 1993. "Aulich Lajos / Aradi Vértanúk - MÉE Gyöngyös " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC
Adamo GS12

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Bognár György (1944-) 1993. "Aulich Lajos 1793-1849 / Az Aradi Vértanúk emlékére - MÉE Gyöngyösi csoport" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo GS12
31667.

Bognár György (1944-) 1993. "Aulich Lajos 1793-1849 / Az Aradi Vértanúk emlékére - MÉE Gyöngyösi csoport" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC
Adamo GS12

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Bognár György (1944-) 1993. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Aulich Lajos" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem kapszulában (34,50g/0.640/42,5 mm) T:UNC, kis folt Adamo GS12
31668.

Bognár György (1944-) 1993. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Aulich Lajos" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem kapszulában (34,50g/0.640/42,5 mm) T:UNC, kis folt
Adamo GS12

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" aranyozott Cu emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (42,5mm) T: PP
31669.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Bognár György (1944-) 1994. "Eötvös József koszorú / Magyar Tudományos Akadémia 1825." peremen "Simon Miklós 1994." gravírozással. Jelzett Ag díjplakett, bőr dísztokban (117,45g/0.925/60mm) T:AU, patina
31670.

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
119,24
137,50

Bognár György (1944-) 1994. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Leiningen-Westerburg Károly" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem kapszulában (34,50g/0.640/42,5 mm) T:UNC, kis patina Adamo GS13
31671.

Bognár György (1944-) 1994. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Leiningen-Westerburg Károly" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem kapszulában (34,50g/0.640/42,5 mm) T:UNC, kis patina
Adamo GS13

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Bognár György (1944-) 1994. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Török Ignác 1795-1849" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo GS14
31672.

Bognár György (1944-) 1994. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Török Ignác 1795-1849" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
Adamo GS14

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Bognár György (1944-) 1996. "Gróf Széchenyi István 1791-1860 / 150 éves a balatoni gőzhajózás 1846-1996" kétoldalas bronz emlékérem műanyag tokban (42,5mm) T:AU
31673.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft