Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 752

1995. "Magyarok Őstörténete és Honfoglalása - Kik vagyunk emlékérem" kétoldalas, aranyozott Cu emlékérem kapszulában (42,5mm) T:PP
31542.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1995. "Magyarok Őstörténete és Honfoglalása - Kik vagyunk emlékérem" kétoldalas, aranyozott Cu emlékérem tanúsítvánnyal, dísztokban (42,5mm) T:PP
31543.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1996. "A Honfoglalás emlékére / Honteremtő hadjáratok" kétoldalas bronz emlékérem kapszulában (42,5mm) T:UNC
31544.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1996. "A magyarok honfoglalásának 1100 éves évfordulója emlékére" 8xklf db-ból álló aranyozott Cu emlékérem szett eredeti dísztokban. Tartalma: Attila, Attila találkozása Leó pápával, Kik vagyunk, Emese álma, Vérszerződés, Honteremtő hadjáratok, Honfoglalás, A haza építéséért. (42,5mm) T:PP
31545.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

1996. "Millecentenarium Hungariae 896-1996 / Magyarország ezeregyszáz éves 896-1996" kétoldalas jelzett Ag emlékérem sérült kapszulában (~5,80g/0.835/27mm) T:UNC
31546.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1996. "Naturexpo '96" egyoldalas üveg emlékérem, műanyag dísztokban (49mm) T:AU
31547.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

31548.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

1997. "90 éves a magyar kenőanyag gyártás / MOL" kétoldalas bronz emlékérem (78mm) T:AU
31549.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1997. "90 éves a magyar kenőanyag gyártás / MOL" kétoldalas bronz emlékérem, műanyag tokban (78mm) T:AU
31550.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1997. "Konzumbank - Corvinbank egyesülés 1997" kétoldalas, ezüstözött fém emlékérem T:AU (eredetileg PP) patina
31551.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1998. "Kandó Főiskola Centenáriuma" egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:AU
31552.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1999. "Messer Hungarogáz 1989-1999 / 10 év" kétoldalas ezüstözött fém emlékérem (50mm) T:AU, (eredetileg PP), patina
31553.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft