Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 752
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3424012
31554
515
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
1999. Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége "MABÉOSZ / Várpalota 99.X.8-10. II. Rang " kétoldalas, ezüstözött fém emlékérem kapszulában, műanyag tokban (42,5mm) T:PP, kis patina, ragasztónyom a tokon 3434768
31555
515
Numizmatika
2000. "Jézus Urunk Születésének 2000. Évfordulójára " aranyozott fém emlékérmek (3xklf) teljes sor, közös dísztokban (42,5mm), (dísztok: ~102x182mm) T:AU (eredetileg PP), folt, patina 3474987
31556
515
Numizmatika
2000. "MÉE köszönti az Államalapítás ezredik évfordulóját " kétoldalas bronz naptárérem (42,5mm) T:AU patina 3423913
31557
515
Numizmatika
2000. "MÉE köszönti az Államalapítás ezredik évfordulóját " kétoldalas bronz naptárérem műanyag tokban (42,5mm) T:AU Adamo BP50 3445957
31558
515
Numizmatika
2000. "Naptárérem " fém emlékérem, kapszulában, dísztokban (42,5mm) T:PP 2838419
31559
515
Numizmatika
2000. "Tierney Clark - Award / Award Winner" a 2000-ben alapított Tierney Clark-díj műanyagból készült pozitív öntőmintája (99mm) T:1- 3482251
31560
515
Numizmatika
2000 k. "Budapest Főváros Közgyűlése Oktatási Bizottsága - Pro Educationis " kétoldalas, öntött bronz plakett (100mm) T:UNC 3369875
31561
515
Numizmatika
2000 k. "Zsolnay Városszépítő Városvédő Emlékérem / Pécs Város Szépítéséért és Védelméért" bronz emlékérem (110mm) T:AU 3438427
31562
515
Numizmatika
2001. "BÚÉK 2002 " kétoldalas, öntött bronz plakett, egyik oldalán oroszlán ábrázolással (24x35mm) T:AU 3300844
31563
515
Numizmatika
2003. Három darabos közlekedési infrastruktúrával kapcsolatos ezüstözött fém emlékérem tétel közös, kissé sérült , dísztokban, benne: 2002. "Vegyépszer - M3 Autópálya", "Vegyépszer - Oszlári Tisza-híd", 2003. "Vegyépszer - Szent László-híd Szekszárd" (42,5mm) T:PP fo. 3457672
31564
515
Numizmatika
2003 k. "Budapesti Corvinus Egyetem / SCIENTIA MEA ADIUTOR MEUS" ezüstpatinázott bronz emlékérem, kapszulában (42,5mm) T:UNC 3422807
31565
515
Numizmatika
2004. Adyliget "Nemzedékek Biztonságáért " egyoldalas, áttört, aranyozott rátétes bronz emlékérem eredeti dísztokban (69mm) T:AU, patina Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft