https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 752

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1999. Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége "MABÉOSZ / Várpalota 99.X.8-10. II. Rang" kétoldalas, ezüstözött fém emlékérem kapszulában, műanyag tokban (42,5mm) T:PP, kis patina, ragasztónyom a tokon
1
31554.

1999. Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége "MABÉOSZ / Várpalota 99.X.8-10. II. Rang" kétoldalas, ezüstözött fém emlékérem kapszulában, műanyag tokban (42,5mm) T:PP, kis patina, ragasztónyom a tokon

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
2000. "Jézus Urunk Születésének 2000. Évfordulójára" aranyozott fém emlékérmek (3xklf) teljes sor, közös dísztokban (42,5mm), (dísztok: ~102x182mm) T:AU (eredetileg PP), folt, patina
1
31555.

2000. "Jézus Urunk Születésének 2000. Évfordulójára" aranyozott fém emlékérmek (3xklf) teljes sor, közös dísztokban (42,5mm), (dísztok: ~102x182mm) T:AU (eredetileg PP), folt, patina

 
Eladva
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
EUR
,
21,88
USD
Ajánlatok száma:
1
 
2000. "MÉE köszönti az Államalapítás ezredik évfordulóját" kétoldalas bronz naptárérem (42,5mm) T:AU patina
1
31556.

2000. "MÉE köszönti az Államalapítás ezredik évfordulóját" kétoldalas bronz naptárérem (42,5mm) T:AU patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
2000. "MÉE köszönti az Államalapítás ezredik évfordulóját" kétoldalas bronz naptárérem műanyag tokban (42,5mm) T:AU Adamo BP50
1
31557.

2000. "MÉE köszönti az Államalapítás ezredik évfordulóját" kétoldalas bronz naptárérem műanyag tokban (42,5mm) T:AU
Adamo BP50

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
2000. "Naptárérem" fém emlékérem, kapszulában, dísztokban (42,5mm) T:PP
1
31558.

2000. "Naptárérem" fém emlékérem, kapszulában, dísztokban (42,5mm) T:PP

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
2000. "Tierney Clark - Award / Award Winner" a 2000-ben alapított Tierney Clark-díj műanyagból készült pozitív öntőmintája (99mm) T:1-
1
31559.

2000. "Tierney Clark - Award / Award Winner" a 2000-ben alapított Tierney Clark-díj műanyagból készült pozitív öntőmintája (99mm) T:1-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
EUR
,
21,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
2000 k. "Budapest Főváros Közgyűlése Oktatási Bizottsága - Pro Educationis" kétoldalas, öntött bronz plakett (100mm) T:UNC
1
31560.

2000 k. "Budapest Főváros Közgyűlése Oktatási Bizottsága - Pro Educationis" kétoldalas, öntött bronz plakett (100mm) T:UNC

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
2000 k. "Zsolnay Városszépítő Városvédő Emlékérem / Pécs Város Szépítéséért és Védelméért" bronz emlékérem (110mm) T:AU
1
31561.

2000 k. "Zsolnay Városszépítő Városvédő Emlékérem / Pécs Város Szépítéséért és Védelméért" bronz emlékérem (110mm) T:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
2001. "BÚÉK 2002" kétoldalas, öntött bronz plakett, egyik oldalán oroszlán ábrázolással (24x35mm) T:AU
1
31562.

2001. "BÚÉK 2002" kétoldalas, öntött bronz plakett, egyik oldalán oroszlán ábrázolással (24x35mm) T:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
2003. Három darabos közlekedési infrastruktúrával kapcsolatos ezüstözött fém emlékérem tétel közös, kissé sérült , dísztokban, benne: 2002. "Vegyépszer - M3 Autópálya", "Vegyépszer - Oszlári Tisza-híd", 2003. "Vegyépszer - Szent László-híd Szekszárd" (42,5mm) T:PP fo.
1
31563.

2003. Három darabos közlekedési infrastruktúrával kapcsolatos ezüstözött fém emlékérem tétel közös, kissé sérült , dísztokban, benne: 2002. "Vegyépszer - M3 Autópálya", "Vegyépszer - Oszlári Tisza-híd", 2003. "Vegyépszer - Szent László-híd Szekszárd" (42,5mm) T:PP fo.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
2003 k. "Budapesti Corvinus Egyetem / SCIENTIA MEA ADIUTOR MEUS" ezüstpatinázott bronz emlékérem, kapszulában (42,5mm) T:UNC
1
31564.

2003 k. "Budapesti Corvinus Egyetem / SCIENTIA MEA ADIUTOR MEUS" ezüstpatinázott bronz emlékérem, kapszulában (42,5mm) T:UNC

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
2004. Adyliget "Nemzedékek Biztonságáért" egyoldalas, áttört, aranyozott rátétes bronz emlékérem eredeti dísztokban (69mm) T:AU, patina
1
31565.

2004. Adyliget "Nemzedékek Biztonságáért" egyoldalas, áttört, aranyozott rátétes bronz emlékérem eredeti dísztokban (69mm) T:AU, patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz