Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 229
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3482611
33935
515
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
1960-1980 k. 15xklf "Törzsgárda" jelvényből álló tétel, közte zománcozott darabok, benne: CSLV, DIGÉP, DIMÁVAG, LKM (Lenin Kohászati Művek), ÉPFU T:vegyes 3482618
33936
515
Numizmatika
1960-1980 k. 15xklf "Törzsgárda" jelvényből álló tétel, közte zománcozott darabok, benne: Lenin Kohászati Művek (LKM), 3. sz. Volán Miskolc, KOMÉP, MKV, Földgép T:vegyes egyiken tűhiány 3482621
33937
515
Numizmatika
1960-1980 k. 15xklf "Törzsgárda" jelvényből álló tétel, közte zománcozott darabok, benne: Lenin Kohászati Művek (LKM), D4D, Állami Építőipari Vállalat, Borsod Megyei Mélyépítő Vállalat, Földgép, Szerencsi Csokoládégyár, ÉPFÜ, Tisza, BNL, Miskolci Fodrász KTSZ T:vegyes 3482616
33938
515
Numizmatika
1960-1980 k. 15xklf "Törzsgárda" jelvényből álló tétel, közte zománcozott darabok, benne: Mályi Tgy., D4D, ÉPFÜ, NSZG (Nehézszerszámgépgyár), orvosi törzsgárda, Miskolci Sütóipari Vállalat T:vegyes 3443038
33939
515
4200
Numizmatika
1960-1986 Négy darabos, vízgazdálkodással kapcsolatos tétel, benne: "A Vízgazdálkodás Kiváló Dolgozója " aranyozott, műgyantás fém kitüntetés, miniatűrrel, eredeti tokban; 1960. "Árvízvédelemért " bronz kitüntető jelvény mellszalagon, eredeti tokban (35mm); "Vízügyi Törzsgárda - 20 éves " műgyantás jelvény és kitűző (2xklf); "100 éves a Magyar Vízrajzi Szolgálat / Vízrajzi Szolgálatért " bronz emlékérem (42,5mm) T:AU 3441339
33940
515
Numizmatika
1960. "Árvízvédelemért " bronz kitüntető jelvény mellszalagon, eredeti tokban (35mm) T:AU 3433669
33941
515
Numizmatika
1960. "Árvízvédelemért " bronz kitüntető jelvény mellszalagon, eredeti tokban (35mm) T:XF 3242802
33942
515
Numizmatika
1960. "Keszthelyi Helikon" bronz jelvény + DN "Anna bál" Al jelvény T:AU 3315977
33943
515
900
Numizmatika
1960. "KPDSZ - 56 év - II. Kongresszus " zománcozott bronz jelvény T:XF 3206643
33944
515
Numizmatika
1960. "Tanácsi Ipar Miskolc - Törzsgárda" zománcozott bronz jelvény (24x21mm) T:AU,XF hátoldalon patina 3478349
33945
515
Numizmatika
1960. "Tanácsi Ipar Miskolc - Törzsgárda " zománcozott bronz jelvény (3xklf) fehér, kék és vörös zománc (24x21mm) T:AU,XF 3477186
33946
515
Numizmatika
1960 k. "Kiváló Úttörővezető " zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon miniatűrrel T:AU patina Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft