Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 229

1954. "Szocialista Munkáért Érdemérem" zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti Rákosi-címeres adományozói tokban T:AU NMK 603
33911.

1954. "Szocialista Munkáért Érdemérem" zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti Rákosi-címeres adományozói tokban T:AU
NMK 603

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1955. "Kiváló Dolgozó" fém kitüntetés zománcozott Rákosi-címerrel, eredeti tokban, miniatűrrel, igazolvánnyal (Globus Nyomda) T:AU
33912.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31
18

1956. "A Magyar Népköztársaság Zászlórendjének I. fokozata" a kitüntetés aranyozott, zománcozott tombak frakklánc miniatűrje (25mm) T:AU  Hungary 1956. "Flag Order of the Hungarian People's Republic, 1st Grade" gold-plated, enamelled tombac miniature tail-coat accessorie (25mm) C:AU
33913.

1956. "A Magyar Népköztársaság Zászlórendjének I. fokozata" a kitüntetés aranyozott, zománcozott tombak frakklánc miniatűrje (25mm) T:AU
Hungary 1956. "Flag Order of the Hungarian People's Republic, 1st Grade" gold-plated, enamelled tombac miniature tail-coat accessorie (25mm) C:AU

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

1956. "A Magyar Népköztársaság Zászlórendjének I. fokozata" a kitüntetés aranyozott, zománcozott tombak miniatűrje szalagsávon (25mm) T:AU Hungary 1956. "Flag Order of the Hungarian People's Republic, 1st Grade" gold-plated, enamelled tombac miniature accessorie with miniature ribbon (25mm) C:AU
33914.

1956. "A Magyar Népköztársaság Zászlórendjének I. fokozata" a kitüntetés aranyozott, zománcozott tombak miniatűrje szalagsávon (25mm) T:AU
Hungary 1956. "Flag Order of the Hungarian People's Republic, 1st Grade" gold-plated, enamelled tombac miniature accessorie with miniature ribbon (25mm) C:AU

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

1957. "Óbudai Dalos Nap" részben festett bronz dalos jelvény T:AU
33915.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
1,88

1957. (Kommunista Ifjúsági Szövetség) "1919-1957 KISZ Ifjuság a szocializmusért" zománcozott bronz jelvény (25x32mm) + 1968. "KISZ" műgyantás bronz jelvény (10x13mm) + 1969. "KISZ" részben aranyozott, műgyantás bronz jelvény (10x13mm) + 1970. "KISZ" műgyantás bronz jelvény (10x13mm) + DN "KISZ 10" részben aranyozott, műgyantás bronz jelvény (11x15mm) + 1978. "Forradalmi Ifjúsági Napok" részben festett bronz lemezkitűző (51mm) T:XF,VF, egyiken pótolt tű, festés majdnem teljesen lekopott
33916.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1958. "Postás Kongresszus" zománcozott fém jelvény (22,5x18mm) T:XF
33917.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1958. "V Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" bronz kitüntetés mellszalagon T:XF
33918.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

1959. "10 éves a Vérellátó Szolgálat 1949-1959" bronz jelvény (35x37mm) T:AU
33919.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

1959. "1919-1959" festett Al úttörő jelvény + DN "Úttörő - 15 év" aranyozott, műgyantás bronz jelvény (3x) T:AU,XF
33920.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

1959. "MÁV Miskolci Járműjavító 100 éves 1859-1959." bronz kitűző (20mm) T:AU
33921.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1960-1970. "Kiváló Földműves Szövetkezeti Dolgozó" zománcozott, aranyozott bronz kitüntető jelvény (39mm) + miniatűr (17mm) eredeti tokban T:AU
33922.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft