https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 229

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1972 "Bányász Szolgálati Érdemérem" arany, ezüst és bronz fokozata bronz kitüntetés mellszalagon (3xklf) az arany és az ezüst fokozat műgyantás, a bronz fokozat zománcozott T:AU Mindegyik adományozó okirattal.
1
33972.

1972 "Bányász Szolgálati Érdemérem" arany, ezüst és bronz fokozata bronz kitüntetés mellszalagon (3xklf) az arany és az ezüst fokozat műgyantás, a bronz fokozat zománcozott T:AU Mindegyik adományozó okirattal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1974. "A Szocialista Kultúráért" zománcozott kitüntető jelvény, eredeti tokban T:AU
1
33973.

1974. "A Szocialista Kultúráért" zománcozott kitüntető jelvény, eredeti tokban T:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1975. "Pedagógus Szolgálati Emlékérem 1974" bronz kitüntetés mellszalagon, nem saját tokban (34mm) T:AU NMK 714
1
33974.

1975. "Pedagógus Szolgálati Emlékérem 1974" bronz kitüntetés mellszalagon, nem saját tokban (34mm) T:AU NMK 714

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1975. "Petőfi 1848" ezüstpatinázott Br jelvény (2x) T:1,1-
1
33975.

1975. "Petőfi 1848" ezüstpatinázott Br jelvény (2x) T:1,1-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1975 k. "A békemozgalomban végzett kiváló munkáért - Országos Béketanács Elnöksége" aranyozott műgyantás jelvény szinterezett fém és plexi plakettbe ágyazva (120x120mm) T:AU
1
33976.

1975 k. "A békemozgalomban végzett kiváló munkáért - Országos Béketanács Elnöksége" aranyozott műgyantás jelvény szinterezett fém és plexi plakettbe ágyazva (120x120mm) T:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1976. "A Magyar Népköztársaság Zászlórendjének IV. fokozata" a kitüntetés aranyozott, zománcozott tombak frakklánc miniatűrje (19mm) T:AU kis zománchiba Hungary 1976. "Flag Order of the Hungarian People's Republic, 4th Grade" gold-plated, enamelled tombac miniature tail-coat accessorie (19mm) C:AU small enamel error
1
33977.

1976. "A Magyar Népköztársaság Zászlórendjének IV. fokozata" a kitüntetés aranyozott, zománcozott tombak frakklánc miniatűrje (19mm) T:AU kis zománchiba Hungary 1976. "Flag Order of the Hungarian People's Republic, 4th Grade" gold-plated, enamelled tombac miniature tail-coat accessorie (19mm) C:AU small enamel error

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
EUR
,
156,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1976. "Önzetlen Társadalmi Munkáért - MUSz" zománcozott jelvény fém plaketten, eredeti tokban (52x70mm) T:XF (PP)
1
33978.

1976. "Önzetlen Társadalmi Munkáért - MUSz" zománcozott jelvény fém plaketten, eredeti tokban (52x70mm) T:XF (PP)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1977. "A Munka Érdemrend bronz fokozata" zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban, adományozói okirattal és igazolvánnyal T:UNC NMK 601
1
33979.

1977. "A Munka Érdemrend bronz fokozata" zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban, adományozói okirattal és igazolvánnyal T:UNC
NMK 601

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1978. "Fuvaroztatók Nyári Egyeteme - 1978 VII. 10-15." bronz, zománcozott jelvény (44x27mm) + DN "MÁVAG C 136" zománcozott fém jelvény, zománchiba (44x50mm) T:AU-VF
1
33980.

1978. "Fuvaroztatók Nyári Egyeteme - 1978 VII. 10-15." bronz, zománcozott jelvény (44x27mm) + DN "MÁVAG C 136" zománcozott fém jelvény, zománchiba (44x50mm) T:AU-VF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1979. "Békehangverseny - Budapest" műgyantás, aranyozott fém jelvény + DN "VOLÁN - M.M.K. Vegyeskar - Zalaegerszeg" műgyantás, aranyozott fém jelvény T:VF
1
33981.

1979. "Békehangverseny - Budapest" műgyantás, aranyozott fém jelvény + DN "VOLÁN - M.M.K. Vegyeskar - Zalaegerszeg" műgyantás, aranyozott fém jelvény T:VF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1980 k. "Gyermekekért Érdemérem" műgyantás fém Úttörő kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel T:XF
1
33982.

1980 k. "Gyermekekért Érdemérem" műgyantás fém Úttörő kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel T:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
12
 
1980 k. "Kiváló Úttörővezető" aranyozott, műgyantás kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel T:AU,XF kopott aranyozás
1
33983.

1980 k. "Kiváló Úttörővezető" aranyozott, műgyantás kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel T:AU,XF kopott aranyozás

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz