Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 229

1970-1981. "Forradalmi Ifjúsági Napok" jelvény tétel (14db) T:AU,XF egyiken hiányzó tű
33959.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti, kopottas tokban T:AU NMK 712.
33960.

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti, kopottas tokban T:AU
NMK 712.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

33961.

NMK 712.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:AU NMK 712.
33962.

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:AU
NMK 712.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

33963.

NMK 712.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon + ~1970. "Kiváló Dolgozó" zománcozott, aranyozott fém kitüntetés miniatűrrel. Ritkábban előforduló változat! + ~1970. "Kiváló Dolgozó" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés + ~1970-1980. "Kiváló Munkáért" zománcozott, aranyozott fém miniszteri kitüntetés mellszalagon T:XF
33964.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

1970. "KISZ - Hűség a Néphez Hűség a Párthoz" műgyantás kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, eredeti tokban, adományozói okirattal T:UNC
33966.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1970 k. "Ikarus" 3db műgyantás fém jelvény T:AU
33967.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1970 k. "Kiváló Újító" műgyantás bronz jelvény miniatűrrel eredeti, kissé sérült tokban T:AU patina
33968.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1970 k. "Kiváló Úttörővezető" aranyozott, műgyantás kitüntetés mellszalagon miniatűrrel T:AU
33969.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1970 k. "Magyar-Szovjet Baráti Társaság" aranyozott műgyantás kitüntető jelvény eredeti tokban T:UNC
33970.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1970 k. "Szepsi Csombor Márton Gimnázium" zománcozott bronz iskolajelvény (18,5mm) T:AU
33971.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft