Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 229
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3433301
33959
515
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
1970-1981. "Forradalmi Ifjúsági Napok " jelvény tétel (14db) T:AU,XF egyiken hiányzó tű 3316265
33960
515
Numizmatika
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti, kopottas tokban T:AU NMK 712. 3316865
33961
515
Numizmatika
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti, kopottas tokban T:AU NMK 712. 3441342
33962
515
Numizmatika
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem " aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:AU NMK 712. 3441443
33963
515
Numizmatika
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem " aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:AU NMK 712. 3368357
33964
515
900
Numizmatika
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon + ~1970. "Kiváló Dolgozó" zománcozott, aranyozott fém kitüntetés miniatűrrel. Ritkábban előforduló változat! + ~1970. "Kiváló Dolgozó" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés + ~1970-1980. "Kiváló Munkáért" zománcozott, aranyozott fém miniszteri kitüntetés mellszalagon T:XF 3458438
33966
515
Numizmatika
1970. "KISZ - Hűség a Néphez Hűség a Párthoz " műgyantás kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, eredeti tokban, adományozói okirattal T:UNC 3481686
33967
515
Numizmatika
1970 k. "Ikarus" 3db műgyantás fém jelvény T:AU 3423345
33968
515
Numizmatika
1970 k. "Kiváló Újító" műgyantás bronz jelvény miniatűrrel eredeti, kissé sérült tokban T:AU patina 3477180
33969
515
Numizmatika
1970 k. "Kiváló Úttörővezető " aranyozott, műgyantás kitüntetés mellszalagon miniatűrrel T:AU 3457816
33970
515
Numizmatika
1970 k. "Magyar-Szovjet Baráti Társaság" aranyozott műgyantás kitüntető jelvény eredeti tokban T:UNC 3483292
33971
515
Numizmatika
1970 k. "Szepsi Csombor Márton Gimnázium" zománcozott bronz iskolajelvény (18,5mm) T:AU Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft