Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 229

Vegyes 4db-os jelvény, katonai gomb tétel, közte ~1970-1980. Műgyantás aranyozott fém bányász jelvény (12mm) T:AU-VF
34032.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Vegyes 4db-os szocialista kitüntetés sor összefűzve, közte 1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon + 1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem, arany és ezüst fokozat" zománcozott, ezüstözött és aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon + 1974. "Tűzbiztonsági Érem" arany fokozat, műgyantás aranyozott kitüntetés mellszalagon (39x36mm) T:AU,XF
34033.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Vegyes 6db klf jelvény, közte "Hranice 1933" bronz cserkész jelvény, tű letört + "E" zománcozott bronz jelvény T:XF-VF
34034.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Vegyes 8db-os vegyes szocialista jelvény, kitüntetés tétel, közte "KISZ 10" műgyantás fém jelvény tokban T:XF
34035.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

Vegyes 8db-os vegyes szocialista jelvény tétel, benne 1957. "KISZ - Ifjúság a szocializmusért" műgyantás fém kitűző + ~1970-1980. "Szocialista Brigád" műgyantás fém kitűző (6x) + DN "Önkéntes Tűzoltó" fém kitűző T:XF-VF, zománchiba
34036.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

20db-os, főleg magyar jelvényből álló tétel T:vegyes, közte sérült
34037.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

34038.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

34db-os, főleg "Véradásért" jelvény tétel T:vegyes
34039.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

3db-os, állattematikájú zománcozott jelvénytétel, közte "Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Agarászegylet" "Morzsányi J." gyártói jelzéssel T:VF,F zománchibák, sérülés
34040.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

45db-os vegyes űrrepüléssel kapcsolatos zománcozott, festett, műgyantás jelvénytétel T:vegyes
34041.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13

46db-os vegyes űrrepüléssel kapcsolatos zománcozott, festett jelvénytétel T:vegyes
34042.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
11

5db-os vegyes magyar jelvény tétel, közte "Kiváló Vasutas", "Magyar Államvasutak Szolgálatáért 30 év" T:2
34043.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft