Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 229
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3394097
34032
515
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
Vegyes 4db-os jelvény, katonai gomb tétel, közte ~1970-1980. Műgyantás aranyozott fém bányász jelvény (12mm) T:AU-VF 3391601
34033
515
Numizmatika
Vegyes 4db-os szocialista kitüntetés sor összefűzve, közte 1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon + 1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem, arany és ezüst fokozat" zománcozott, ezüstözött és aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon + 1974. "Tűzbiztonsági Érem" arany fokozat, műgyantás aranyozott kitüntetés mellszalagon (39x36mm) T:AU,XF 3083056
34034
515
Numizmatika
Vegyes 6db klf jelvény, közte "Hranice 1933" bronz cserkész jelvény, tű letört + "E" zománcozott bronz jelvény T:XF-VF 3270661
34035
515
900
Numizmatika
Vegyes 8db-os vegyes szocialista jelvény, kitüntetés tétel, közte "KISZ 10" műgyantás fém jelvény tokban T:XF 3368567
34036
515
900
Numizmatika
Vegyes 8db-os vegyes szocialista jelvény tétel, benne 1957. "KISZ - Ifjúság a szocializmusért" műgyantás fém kitűző + ~1970-1980. "Szocialista Brigád " műgyantás fém kitűző (6x) + DN "Önkéntes Tűzoltó" fém kitűző T:XF-VF, zománchiba 3457668
34037
515
Numizmatika
20db-os, főleg magyar jelvényből álló tétel T:vegyes, közte sérült 3457671
34038
515
Numizmatika
20db-os, főleg magyar jelvényből álló tétel T:vegyes, közte sérült 3433307
34039
515
Numizmatika
34db-os, főleg "Véradásért" jelvény tétel T:vegyes 3476205
34040
515
Numizmatika
3db-os, állattematikájú zománcozott jelvénytétel, közte "Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Agarászegylet" "Morzsányi J." gyártói jelzéssel T:VF,F zománchibák, sérülés 3480788
34041
515
Numizmatika
45db-os vegyes űrrepüléssel kapcsolatos zománcozott, festett, műgyantás jelvénytétel T:vegyes 3480781
34042
515
Numizmatika
46db-os vegyes űrrepüléssel kapcsolatos zománcozott, festett jelvénytétel T:vegyes 1840739
34043
515
Numizmatika
5db-os vegyes magyar jelvény tétel, közte "Kiváló Vasutas", "Magyar Államvasutak Szolgálatáért 30 év" T:2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft