Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 229
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3462304
34056
515
15000
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
1930 k. "OMDSZ (Országos Magyar Dalos Szövetség) - Az Érdem Jutalmául - XL" 40. évfordulós zománcozott, aranyozott bronz díszjelvény, hátoldalán "Paulik K. Budapest" gyártói jelzéssel (50x31mm) T:AU 3462314
34057
515
15000
Numizmatika
1930 k. "OMDSZ (Országos Magyar Dalos Szövetség) - Az Érdem Jutalmául - XXX" 30. évfordulós zománcozott, ezüstözött bronz díszjelvény, hátoldalán "Paulik K. Budapest" gyártói jelzéssel (50x31mm) T:AU 3462401
34058
515
Numizmatika
DN (1960-1970 k) "30 év a Magyar Zenekultúra Szolgálatában " zománcozott bronz jelvény (29mm) T:AU, patina 3434209
34059
515
Numizmatika
1960-1970 k. "Kiváló Dolgozó" zománcozott fém kitüntetés, miniatűrrel eredeti tokban + a hozzá tartozó viselésre jogosító, névre szóló, kitöltött igazolvány T:AU 3406236
34060
515
Numizmatika
1960-1970 k. "Kiváló Fémgyűjtő " zománcozott fém jelvény, hátoldalán "1062" sorszámmal, tokban T:AU 3437080
34061
515
Numizmatika
1960 k. "A Könnyűipar Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény, miniatűrrel műanyag tokban + 1970. "Kiváló Dolgozó" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés miniatűrrel, tokban (2xklf,3db), az egyik viselési igazolvánnyal T:AU 3434217
34062
515
Numizmatika
1970-1980 k. "Kiváló Dolgozó" (3xklf) aranyozott bronz kitüntetés, nem hozzá való rátéttel, műanyag tokban + zománcozott fém kitüntetés, miniatűrrel műanyag tokban + műgyantás fém kitüntetés, miniatűrrel műanyag tokban T:AU-VF, aranyozás kopás 3422937
34063
515
Numizmatika
1970-1980 k. "Szocialista Brigád " műgyantás fém kitűző (3xklf,5db) + miniatűr jelvény + DN "15 " aranyozott, műgyantás bronz úttörő jelvény (4x) + DN "lesnina " műgyantás fém jelvény + DN "JRD Dubnik " műgyantás fém jelvény T:AU-F 3434175
34064
515
Numizmatika
1970-1980 k. "Szocialista Brigád - A vállalat kiváló brigádja" aranyozott, zománcozott bronz jelvény miniatűrrel, dísztokban + DN(1970-1980 k) "Szocialista Brigád - A vállalat kiváló ifjúsági brigádja" aranyozott, zománcozott bronz jelvény miniatűrrel, sérült dísztokban + DN(1970 k) "Kiváló Dolgozó" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés miniatűrrel, tokban T:AU,XF 3437134
34065
515
Numizmatika
1970 k. "79. Építőtábor - Kiváló Brigád " műgyantás bronz lemezjelvény (36,5mm) + "KISZ ét 79 " műgyantás bronz lemezjelvény (40mm) T:VF, műgyanta lekopott 3422330
34066
515
3200
Numizmatika
1970 k. "Magyar-Szovjet Baráti Társaság " műgyantás aranyozott jelvény + 1985. "A Munka Érdemrend bronz fokozata " zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU,XF 3437119
34067
515
Numizmatika
DN (1970 k) "Magyar Néphadsereg - Ifjú Gárda Katonai Szakalegység" műgyantás fém lemezjelvény + DN "25 éves munkáért - Országos Szakipari Vállalat" kétoldalas fém emlékérem + 1970. "Kiváló Dolgozó" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés miniatűrrel, műanyag tokban (2xklf,6db, ebből 4x tokban, miniatűrrel) + DN "Szocialista Brigád - A Vállalat Kiváló Brigádja" kitüntető jelvény miniatűrrel + DN(~1975-1980) "Szocialista Brigád" (2xklf: aranyozott + ezüstözött) kitüntető jelvények miniatűrrel T:AU-VF Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft