Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 229

1930 k. "OMDSZ (Országos Magyar Dalos Szövetség) - Az Érdem Jutalmául - XL" 40. évfordulós zománcozott, aranyozott bronz díszjelvény, hátoldalán "Paulik K. Budapest" gyártói jelzéssel (50x31mm) T:AU
34056.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

1930 k. "OMDSZ (Országos Magyar Dalos Szövetség) - Az Érdem Jutalmául - XXX" 30. évfordulós zománcozott, ezüstözött bronz díszjelvény, hátoldalán "Paulik K. Budapest" gyártói jelzéssel (50x31mm) T:AU
34057.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

DN (1960-1970 k) "30 év a Magyar Zenekultúra Szolgálatában" zománcozott bronz jelvény (29mm) T:AU, patina
34058.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1960-1970 k. "Kiváló Dolgozó" zománcozott fém kitüntetés, miniatűrrel eredeti tokban + a hozzá tartozó viselésre jogosító, névre szóló, kitöltött igazolvány T:AU
34059.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1960-1970 k. "Kiváló Fémgyűjtő" zománcozott fém jelvény, hátoldalán "1062" sorszámmal, tokban T:AU
34060.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1960 k. "A Könnyűipar Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény, miniatűrrel műanyag tokban + 1970. "Kiváló Dolgozó" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés miniatűrrel, tokban (2xklf,3db), az egyik viselési igazolvánnyal T:AU
34061.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1970-1980 k. "Kiváló Dolgozó" (3xklf) aranyozott bronz kitüntetés, nem hozzá való rátéttel, műanyag tokban + zománcozott fém kitüntetés, miniatűrrel műanyag tokban + műgyantás fém kitüntetés, miniatűrrel műanyag tokban T:AU-VF, aranyozás kopás
34062.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1970-1980 k. "Szocialista Brigád" műgyantás fém kitűző (3xklf,5db) + miniatűr jelvény + DN "15" aranyozott, műgyantás bronz úttörő jelvény (4x) + DN "lesnina" műgyantás fém jelvény + DN "JRD Dubnik" műgyantás fém jelvény T:AU-F
34063.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1970-1980 k. "Szocialista Brigád - A vállalat kiváló brigádja" aranyozott, zománcozott bronz jelvény miniatűrrel, dísztokban + DN(1970-1980 k) "Szocialista Brigád - A vállalat kiváló ifjúsági brigádja" aranyozott, zománcozott bronz jelvény miniatűrrel, sérült dísztokban + DN(1970 k) "Kiváló Dolgozó" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés miniatűrrel, tokban T:AU,XF
34064.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1970 k. "79. Építőtábor - Kiváló Brigád" műgyantás bronz lemezjelvény (36,5mm) + "KISZ ét 79" műgyantás bronz lemezjelvény (40mm) T:VF, műgyanta lekopott
34065.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1970 k. "Magyar-Szovjet Baráti Társaság" műgyantás aranyozott jelvény + 1985. "A Munka Érdemrend bronz fokozata" zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU,XF
34066.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

DN (1970 k) "Magyar Néphadsereg - Ifjú Gárda Katonai Szakalegység" műgyantás fém lemezjelvény + DN "25 éves munkáért - Országos Szakipari Vállalat" kétoldalas fém emlékérem + 1970. "Kiváló Dolgozó" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés miniatűrrel, műanyag tokban (2xklf,6db, ebből 4x tokban, miniatűrrel) + DN "Szocialista Brigád - A Vállalat Kiváló Brigádja" kitüntető jelvény miniatűrrel + DN(~1975-1980) "Szocialista Brigád" (2xklf: aranyozott + ezüstözött) kitüntető jelvények miniatűrrel T:AU-VF
34067.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft