Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 128

Dante mellszobra, márvány talapzaton, m: 19 cm
13574.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

Matéka Sándor (1890-1971): Beethoven mellszobra, jelzett, m: 16 cm
13575.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Orbán Judit: Gondolkodó. Engóbozott kerámia, jelzett, m: 22,5 cm
13576.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Rápolthy Lajos (1880 -1954): Halárus. 1925. Festett gipsz, jelzett, kis sérüléssel, m: 33 cm
13577.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Pogány Gábor Benő (1962-): Kővári Tamás-díj. Bronz, márvány talapzaton, jelzett, m: 24 cm
13578.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Tarasz Sevcsenko szobra, műanyag, talapzatától elvált, cca 30x23 cm
13579.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Borozó - faragott fa szobor, m: 22,5 cm
13580.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Somogyi József (1916-1993): Szerelmespár. Faragott fa, jelzett, m: 35 cm
13581.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Férfi portré - faragott fa dísz, 38x31 cm
13582.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

Feloldatlan jelzéssel: Cipekedők. Ónbronz, márvány talapzaton, m: 36 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
13583.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Festett alumínium kohász szobor, fa talapzaton, kopással, 23x18 cm
13584.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Tóth Valéria (1943- ): Szomorkodó. Festett kerámia, képcsarnok címkével, jelzett, hibátlan, m: 19 cm
13585.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft