Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 128
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3479432
13574
515
19000
Sculptures, statuettes, plaques
Dante mellszobra, márvány talapzaton, m: 19 cm 3479440
13575
515
Matéka Sándor (1890-1971): Beethoven mellszobra, jelzett, m: 16 cm 3479442
13576
515
Orbán Judit: Gondolkodó. Engóbozott kerámia, jelzett, m: 22,5 cm 3479447
13577
515
22000
Rápolthy Lajos (1880 -1954): Halárus. 1925. Festett gipsz, jelzett, kis sérüléssel, m: 33 cm 3479452
13578
515
15000
Pogány Gábor Benő (1962-): Kővári Tamás-díj. Bronz, márvány talapzaton, jelzett, m: 24 cm 3479457
13579
515
Tarasz Sevcsenko szobra, műanyag, talapzatától elvált, cca 30x23 cm 3478604
13580
515
Borozó - faragott fa szobor, m: 22,5 cm 3478608
13581
515
15000
Somogyi József (1916-1993): Szerelmespár. Faragott fa, jelzett, m: 35 cm 3480138
13582
515
4200
Férfi portré - faragott fa dísz, 38x31 cm 3437054
13583
515
60000
Feloldatlan jelzéssel: Cipekedők. Ónbronz, márvány talapzaton, m: 36 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE 3394921
13584
515
Festett alumínium kohász szobor, fa talapzaton, kopással, 23x18 cm 3482711
13585
515
36000
Tóth Valéria (1943- ): Szomorkodó. Festett kerámia, képcsarnok címkével, jelzett, hibátlan, m: 19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft