Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 128
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3280669
13682
515
300000
Sculptures, statuettes, plaques
Beck András (1911-1985): Lovat vezető fiú. Patinázott bronz, jelzés nélkül, cca 1945-1950, 18x10 cm, a Magyar Nemzeti Galéria bírálati véleményével. /// Beck András (1911-1985): Boy Leading a Horse. Patinated bronze, unsigned, circa 1945-1950, 18x10 cm, with the review opinion of the Hungarian National Gallery.
Kikiáltási ár:
300 000 Ft
3292213
13683
515
Nagy Sándor (1923-2017): Nőalak. Faragott és vésett kő, jelzés nélkül, m: 10 cm 3292218
13684
515
Nagy Sándor (1923-2017): Szomorkodó. Faragott és vésett kő, jelzés nélkül, m: 8 cm 3476378
13685
515
Erwin Huber (1929-2006): II. János Pál pápa emlék relief, Ausztria, 1988. Réz, jelzett, 16,5x7 cm 3279667
13686
515
Kótai József (1940-): Sportérem terv. Jelzés nélkül, d: 11 cm /// Proveniencia: az alkotó validálta. 3339022
13687
515
6500
Kislány, muffal. Réz szobrocska, jelzés nélkül, talpazatra erősíthető. Szobor mérete 9 cm 2938886
13688
515
Kenyai besmo faragott fa figura / szobor, 22 cm 3441525
13689
515
Réz, dombormű, fali dísz. 17x17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft