https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 128

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Kilényi Gyula (Julio Kilenyi, 1885-1959): Női büszt, 1903. Engóbozott terrakotta, jelzett, kis sérülésekkel, m: 19 cm /// Julio Kilenyi magyar származású, Argentínában majd az Egyesült államokban alkotó szobrász, aki elsősorban érmetervezőként vált világhírűvé. Szobrai ritkán bukkannak fel aukciókon. /// Kilényi Gyula (Julio Kilenyi, 1885-1959): Female Bust, 1903. Engobed terracotta, signed, with minor damages, height: 19 cm /// Julio Kilenyi was a Hungarian-born sculptor who worked in Argentina and later in the United States, best known worldwide as a medal designer. His sculptures rarely appear at auctions.
1
13658.

Kilényi Gyula (Julio Kilenyi, 1885-1959): Női büszt, 1903. Engóbozott terrakotta, jelzett, kis sérülésekkel, m: 19 cm /// Julio Kilenyi magyar származású, Argentínában majd az Egyesült államokban alkotó szobrász, aki elsősorban érmetervezőként vált világhírűvé. Szobrai ritkán bukkannak fel aukciókon. /// Kilényi Gyula (Julio Kilenyi, 1885-1959): Female Bust, 1903. Engobed terracotta, signed, with minor damages, height: 19 cm /// Julio Kilenyi was a Hungarian-born sculptor who worked in Argentina and later in the United States, best known worldwide as a medal designer. His sculptures rarely appear at auctions.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
EUR
,
218,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nagy Sándor (1923-2017): Imádkozó. Faragott és vésett kő, jelzés nélkül, m: 11,5 cm
1
13659.

Nagy Sándor (1923-2017): Imádkozó. Faragott és vésett kő, jelzés nélkül, m: 11,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Láng Sándor geográfus bronz portréje, fa keretben, 8,5x6,5 cm
1
13660.

Láng Sándor geográfus bronz portréje, fa keretben, 8,5x6,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
2 darab faragott fa szobor, jelzés nélkül, m: 21-36 cm
1
13661.

2 darab faragott fa szobor, jelzés nélkül, m: 21-36 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
EUR
,
2,81
USD
Ajánlatok száma:
6
 
Reményi József (1887-1977) (feltehetően): Női büszt. Bronz, S.M. felirattal, márvány talapzaton, teljes m: 9,5 cm /// Proveniencia: Reményi józsef ajándékozta a beadó családjának, feltételezhetően a feleségének ábrázolása.
1
13662.

Reményi József (1887-1977) (feltehetően): Női büszt. Bronz, S.M. felirattal, márvány talapzaton, teljes m: 9,5 cm /// Proveniencia: Reményi józsef ajándékozta a beadó családjának, feltételezhetően a feleségének ábrázolása.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
EUR
,
81,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Reményi József (1887-1977): Babkó. cca 1960, bronz, márvány talapzaton, jelzés nélkül, teljes m: 10 cm /// Párdarabja a Magyar Nemzeti Galéria Gyűjteményében: https://mng.hu/mutargyak/85621/
1
13663.

Reményi József (1887-1977): Babkó. cca 1960, bronz, márvány talapzaton, jelzés nélkül, teljes m: 10 cm
///
Párdarabja a Magyar Nemzeti Galéria Gyűjteményében: https://mng.hu/mutargyak/85621/

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
EUR
,
218,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szervátiusz Jenő (1903-1984): Koldus. Faragott fa, jelzett, "Szervátiusz 1920" 36 cm Sérült, kissé hiányos / Carved wood, signed.
1
13664.

Szervátiusz Jenő (1903-1984): Koldus. Faragott fa, jelzett, "Szervátiusz 1920" 36 cm Sérült, kissé hiányos / Carved wood, signed.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
EUR
,
171,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kótai József (1940-): IV. László Sopron kapujában. 2003, patinázott bronz, egyedi munka, 8x8 cm /// Proveniencia: az alkotó validálta.
1
13665.

Kótai József (1940-): IV. László Sopron kapujában. 2003, patinázott bronz, egyedi munka, 8x8 cm /// Proveniencia: az alkotó validálta.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
487,80
EUR
,
562,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Pogány Gábor Benő (1962-): Zeusz-díj. Bronz Zeusz szobor, márvány talapzaton, az MVM iparági díja, m: 27,5 cm
1
13666.

Pogány Gábor Benő (1962-): Zeusz-díj. Bronz Zeusz szobor, márvány talapzaton, az MVM iparági díja, m: 27,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
44 000 Ft
119,24
EUR
,
137,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kerényi Jenő (1908-1975): Gyermekét dajkáló anya. Bronz, jelzett, márvány talapzaton, néhol kissé patinás, teljes m: 43m cm /// SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
1
13667.

Kerényi Jenő (1908-1975): Gyermekét dajkáló anya. Bronz, jelzett, márvány talapzaton, néhol kissé patinás, teljes m: 43m cm /// SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
420 000 Ft
1 138,21
EUR
,
1 312,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Alexander Archipenko (1887 - 1964): Torso. Bronz, márvány talapzaton, jelzett: "Archibenko 1922", m: 39 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
1
13668.

Alexander Archipenko (1887 - 1964): Torso. Bronz, márvány talapzaton, jelzett: "Archibenko 1922", m: 39 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
900 000 Ft
2 439,02
EUR
,
2 812,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Művelődésért-díj 2005. Bronz, m: 20,5 cm
1
13669.

Művelődésért-díj 2005. Bronz, m: 20,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz