Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 128

13562.

Kikiáltási ár:
300 000 Ft
813,01
937,50

13563.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
487,80
562,50

13564.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00

MJ jelzéssel: Labdarúgók. Domborított rézlemez, fa keretben, 38x29 cm
13565.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

MJ jelzéssel:Tornász. Domborított rézlemez, fa keretben, 38x29 cm
13566.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

MJ jelzéssel: Tornász a korláton. Domborított rézlemez, fa keretben, 38x28 cm
13567.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

MJ jelzéssel: Rúdugró. Domborított rézlemez, fa keretben, 38x22 cm
13568.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

MJ jelzéssel: Tornászok. Domborított rézlemez, fa keretben, 39x29 cm
13569.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

MJ jelzéssel: Éneklő hölgy. Domborított rézlemez, fa keretben, 38x28 cm
13570.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Márvány fej szobor, jelzés nélkül 9x7 cm
13571.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Törpe és a sellő - faragott fa kép, 12x22 cm
13572.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Veronese Design Sárkányölő Szent György. Bronz bevonatú gyanta, jelzett, m: 26,5 cm
13573.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft