Rápolthy Lajos (1880 -1954): Halárus. 1925. Festett gipsz, jelzett, ki... https://www.darabanth.com/hu/514-Filatelia-kepeslap-numizmatika-mutargy-konyv-papirregiseg-ekszer-aukcio/515.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Szobrok-kisplasztikak-plakettek~87/Rapolthy-Lajos-1880-1954-Halarus-1925-Festett-gipsz-jelzett-kis-serulessel-m-33-cm~II3479447
3479447
13577
515
22000
Sculptures, statuettes, plaques
Kikiáltási ár:
22 000 Ft 59,62 EUR , 68,75 USD
Leírás: Rápolthy Lajos (1880 -1954): Halárus. 1925. Festett gipsz, jelzett, kis sérüléssel, m: 33 cm
: kni