Könyvek: Történelem

Tételek száma: 411

Adorján Andor, Farkas Pál és Seres László: Forradalom és császárság A francia forradalom I.-II., Bp., 1913-14, Singer és Wolfner. Félvászon kötésben 191-189p.
19775.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Györffy Rózsa: Új magyar legendárium. Szent magyarok történetei. A szerző, Györffy Rózsa (1923-2015) író, színésznő által dedikált példány. Bp., 1988, szerzői kiadás, 216 p. Kiadói papírkötés, kissé koszos, kissé sérült, a könyvtesttől részben elvált borítóval, helyenként tollal írt bejegyzésekkel.
19776.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Badiny Jós Ferenc: Az esztergomi -Ister-gami- oroszlánok titka. Bp., 2004. Magyar ház. Kiadói kartonált papírkötésben 172 + 12 p.
19777.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Marczell Ferenc (szerk.) A Magyar Vízügyi Múzeumban őrzött Széchenyi-iratok katalógusa Budapest, 1990. 142p. Kiadói papírkötésben
19778.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ujházy György: Európai magyarság. Documenta Hungarica. Bp., 1946, Egyetemi Nyomda, 191+(1) p. Egyetlen kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, ajándékozási bejegyzéssel.
19779.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Gudenus János József - Szentirmay László: Összetört címerek. A magyar arisztokrácia sorsa és az 1945 utáni megpróbáltatások. Bp., 1989, Mozaik. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
19780.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Karalyos-Szénási Gyula: Történelmünk a Kárpát-medencében. A szerző által dedikált példány! Bp., 2004, szerzői kiadás, 120 p. Kiadói papírkötés.
19781.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Dr. Gömör Béla: A magyar balneológia aranykora. Az egyesület első ötven éve. Dedikált  Bp., 2006., GMR Reklámügynökség. 83p. Színes és fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés
19782.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Poncins, Leon de: A forradalom titkos erői: szabadkőművesség, zsidóság. Bp., 2001, Gede Testvérek. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19783.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16

Duby, George - Lardreau, Guy: Párbeszéd a történelemről. Hermész Könyvek. Bp., 1993, Akadémiai, 187+1 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19784.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Apró Könyvtár 2 db - Csuday Jenő: A magyarok történelme. 1526-1867. + Csuday Jenő: Világtörténelem. Ókor. Bp., Löblovitz Zsigmond. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
19785.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Farkas Emőd: Magyarország nagyasszonyai. I. kötet. Bp., 1911, Wodianer. Kiadói dombornyomott, aranyozott egészvászon kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
19786.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft