Könyvek: Történelem

Tételek száma: 411

Petrus Ransanus: A magyarok történetének rövid foglalata. Ford., az utószót és a jegyzeteket írta: Blazovich László és Sz. Galántai Erzsébet. A Corvinus János c. részt ford.: Kulcsár Péter. Millenniumi Magyar Történelem. Források. Bp.,1999., Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, karcos borítóval.
19763.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Millenniumi Magyar Történelem. Historikusok 2 kötete: Szalay László: Válogatott történeti tanulmányok. Összeáll., szerk., a jegyzeteket kiegészítette és az utószót írta: Soós István.; Grünwald Béla: A régi Magyarország 1711-1825. Szerk. és a jegyzeteket kiegészítette: Poór János. Pók Attila utószavával. Bp.,2000-2001., Osiris. Kiadói kartonált papírkötések, karcos borítókkal.
19764.

Millenniumi Magyar Történelem. Historikusok 2 kötete:
Szalay László: Válogatott történeti tanulmányok. Összeáll., szerk., a jegyzeteket kiegészítette és az utószót írta: Soós István.;
Grünwald Béla: A régi Magyarország 1711-1825. Szerk. és a jegyzeteket kiegészítette: Poór János. Pók Attila utószavával.
Bp.,2000-2001., Osiris. Kiadói kartonált papírkötések, karcos borítókkal.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Makkay János: A magyarországi neolitikum kutatásának új eredményei. Korunk Tudománya. Bp.,1982,Akadémiai Kiadó.Kiadói papírkötés.
19765.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

19766.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

19767.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

19768.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

19769.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

19770.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Strachey, Lytton: Eminent Victorians. (Cardinal Manning - Florence Nightingale - Dr. Arnold - General Gordon). London, 1929, Chatto and Windus, IX+(3)+302+(8) p. Angol nyelven. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, jó állapotban. / In English language. Hardcover, in good condition.
19771.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Szűcs Jenő: A magyar nemzeti tudat kialakulása. Bp., 1997. Osiris, 454p. Kiadói papírkötésben
19772.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Hóman Bálint: Szent István. Bp., 1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 326+(4) p.+12 (fekete-fehér képek) t.+ 3 (térképek) t.+ 1 (genealógiai táblázat) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal.
19773.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

19774.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft