Könyvek: Történelem

Tételek száma: 411

Vihar Páris felett. Gianfranco Penso feljegyzései. Bp., 1942. Officina. Merített papíron, aranyozott félvászon kötésben
19883.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Magyar történelmi anekdoták. Összegyűjtötte: Zolnay Vilmos. Sajtó alá rendezte: Komáromi János. Bp., 1927, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 185+(3) p. Kiadói kartonált papírkötés,
19884.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Balázs Péter: Magyarország levéltárai. Bp., 1983. Műszaki. 391p.. Kiadói papírkötés, kissé sérült és részben javított gerinccel.
19885.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

Angus Hall: A bűnüldözés nagy pillanatai. Az FBI- a Scotland Yard, az Interpol- a nyomozástörténete. Ford.: Tabák Gábor. Bp., 1987, Zrínyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19886.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

cca 1974 Das Dritte Reich folyóirat 6 száma (Nr. 1/74, 2/74, 3., 6.,7.,8.) Szerk.: Christian Zentne. Hamburg, én., John Jahr Verlag. Német nyelven. Kiadói papírkötések.
19887.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
1,88

Nevelős Ágoston: Az utolsó húsz év története Európa 1920-1940. 16. szám. Bp., 1940. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
19888.

Kikiáltási ár:
800 Ft

- Deschmann Alajos: Kárpátalja műemlékei. Bp., 1990, Tájak-Korok-Múzeumok Egyesület. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Térkép-melléklettel. Kiadói kartonált papírkötés.
19889.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Régészeti kutatások Magyarországon 2000. / Archeological Investigations in Hungary 2000. Szerk.: Kisfaludi Júlia. Bp., 2003, Kulturális Örökségvédelmi Hivatal - Magyar Nemzeti Múzeum. Kiadói papírkötés.
19890.

Kikiáltási ár:
800 Ft

19891.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19

Geländebegehung. Das Reichsparteitagsgelände in Nürnberg. Geschichte für Alle e.V. hn., én., Sandberg Verlag. Német nyelven. Kiadói papírkötés, bontatlan zsugofóliában.
19892.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

Deák Farkas: A Wesselényi család őseiről. Hozzákötve: Nagy Imre (szerk.): Anjoukori okmánytár. I. köt. (1301-1321.) Magyar Történelmi Emlékek. Bp., 1878, MTA (Athenaeum-ny.), 50 p.+ 3 t.; IV+656 p. (A két mű közé bekötve egy hozzájuk nem tartozó címlap.) Egészvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
19893.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19

Hunyady Ferenc: A Kisbirtokosok Országos Földhitelintézetének ötven éves működése 1880-1929. Bp., 1930, Légrády Testvérek. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
19894.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft