Könyvek: Történelem

Tételek száma: 411

Duby, Georges- Lardreau, Guy: Párbeszéd a történelemről (Hermész könyvek) Akadémiai Kiadó, 1993. Kiadói papírkötés
19799.

Duby, Georges- Lardreau, Guy: Párbeszéd a történelemről (Hermész könyvek)
Akadémiai Kiadó, 1993. Kiadói papírkötés

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Ács Zoltán: Nemzetiségek a történelmi Magyarországon. Bp., 1986, Kossuth, 329+7 p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19800.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Szekfű Gyula: A magyar állam életrajza. Bp., 1988, Maecenas. Kiadói kartonált papírkötés.
19801.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Molnár József-Simon Györgyi: Magyar nyelvemlékek. Bp., 1977. Tankönyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, sérült papír védőborítóval.
19802.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kárpáti Ferenc: Puskalövés nélkül... Bp., én., Duna International. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19803.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Európa és a Rákóczi-szabadságharc. Szerk. Benda Kálmán. Bp., 1980, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval. + Rákóczi kiáltványa a keresztény világhoz a szabadságharc okairól és céljáról. Bp., 1976, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval.
19804.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Thanászisz Zianósz: Nehéz évek 1940-1950. Budapest, 2003, Görög Országos Önkormányzat. Kiadói papírkötés.
19805.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

19806.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

19807.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Sortüzek -1956. Igazságügyi Minisztérium Tényfeltáró Bizottság 1993. Lakitelek, 1993, Antológia. Kiadói papírkötés.
19808.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

19809.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Marc Bloch: A történelem védelmében (Válogatott művek). Gondolat Kiadó, 1974. Kiadói egészvászon-kötés
19810.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft