https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom

Tételek száma: 64

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Vegyes mesekönyv tétel, 6 db. Különféle kötésben, változó állapotban.
1
21581.

Vegyes mesekönyv tétel, 6 db. Különféle kötésben, változó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Grimm legszebb meséi. Vál.: Varga Tamásné. Magyarra átdolgozta: Rónay György. Róna Emmy rajzaival. Bp., 1967, Móra. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval.
1
21582.

Grimm legszebb meséi. Vál.: Varga Tamásné. Magyarra átdolgozta: Rónay György. Róna Emmy rajzaival. Bp., 1967, Móra. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Erdei hangverseny. Három bolgár mese. Angel Karalijcsev: Kurtafarkú. Ljuben Zidarov képeivel.; Lacsezar Sztancsev: Erdei történet. Nikola Mircsev képeivel.; Lila Zacharjeva: Erdei hangverseny. Nikola Mircsev képeivel. Ford.: Pappné Tarczay Gizella. Sofia, 1961, Bolgarski Hudojnik, 24 sztl. lev. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
1
21583.

Erdei hangverseny. Három bolgár mese. Angel Karalijcsev: Kurtafarkú. Ljuben Zidarov képeivel.; Lacsezar Sztancsev: Erdei történet. Nikola Mircsev képeivel.; Lila Zacharjeva: Erdei hangverseny. Nikola Mircsev képeivel. Ford.: Pappné Tarczay Gizella. Sofia, 1961, Bolgarski Hudojnik, 24 sztl. lev. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
2 db - Szélanyó keresztlánya. Válogatta Cs. Meggyes Mária. 1986, Móra. + A madárasszony. Válogatta Cs. Meggyes Mária. 1986, Móra. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
21584.

2 db - Szélanyó keresztlánya. Válogatta Cs. Meggyes Mária. 1986, Móra. + A madárasszony. Válogatta Cs. Meggyes Mária. 1986, Móra. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Tűzmadár. Orosz népmesék. Igor Jersov és Kszenyija Jersova rajzaival. Bp. - Moszkva,[1982],Móra - Progressz. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
21585.

Tűzmadár. Orosz népmesék. Igor Jersov és Kszenyija Jersova rajzaival. Bp. - Moszkva,[1982],Móra - Progressz. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
2
 
2 db - Doskocilová, Hana: Diogenész hordója és további húsz nevezetes história a régi időkből. + Ali, a gyáva vitéz. Kurd népmesék. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
21586.

2 db - Doskocilová, Hana: Diogenész hordója és további húsz nevezetes história a régi időkből. + Ali, a gyáva vitéz. Kurd népmesék. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
5 db könyv - Bársony Ottilia: Dani és Őzike. + Tandori Dezső: Erdei nagytakarítás. + Sulyok Magda: Anyu hol vagy? + Tarbay Ede-Lendvai Antal: Séta az állatkertben. + B. Balázs Ilona: Népi Gyerekjátékok, kiolvasók. Keménytáblás, széthajtható mesekönyvek, kissé kopottas állapotban.
1
21587.

5 db könyv - Bársony Ottilia: Dani és Őzike. + Tandori Dezső: Erdei nagytakarítás. + Sulyok Magda: Anyu hol vagy? + Tarbay Ede-Lendvai Antal: Séta az állatkertben. + B. Balázs Ilona: Népi Gyerekjátékok, kiolvasók. Keménytáblás, széthajtható mesekönyvek, kissé kopottas állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
[Folyóirat] Szebb jövőt! Leventék képes hetilapja. Felelős szerkesztő: Lőrinczy Szabolcs. Megjelenik minden szombaton. I. évfolyam, 7. szám. (1941. február 22.) Budapest, 1941. (Magyar Népművelők Társasága - Tolnai Nyomdai Műintézet Rt.) 16 p. Szebb jövőt! néven 1941 és 1944 között jelent meg a tizenéves fiúk érdeklődésére számot tevő, gazdagon illusztrált hazafias ismeretterjesztő és honismereti hetilap. Novellatermése mellett hadtechnikai, cserkészeti és országismereti cikkekkel is jelentkező lapszámunk a Háromszék megyei Erdővidéket méltatja, valamint az olvasók figyelmébe ajánlja a Magyar Népművelők Társasága által kiadott hazafias regényeket, melyek (a nyugati ponyvakiadványokkal ellentétben) nem mérgezik meg ifjú olvasóik lelkét fondor kalandosságukkal. Az utolsó oldalon testedzési rovat. Hazafias folyóiratunk szerepel az Ideiglenes Nemzeti Kormány által 1945-ben betiltott művek jegyzékén. Könyvtári duplum. Lakatos 3523. Fűzve, Füzesi Árpád által illusztrált kiadói borítóban, az első fedőborítón "Mutatványszám" feliratú felülbélyegzés. Jó példány.
1
21588.

[Folyóirat] Szebb jövőt! Leventék képes hetilapja. Felelős szerkesztő: Lőrinczy Szabolcs. Megjelenik minden szombaton. I. évfolyam, 7. szám. (1941. február 22.)
Budapest, 1941. (Magyar Népművelők Társasága - Tolnai Nyomdai Műintézet Rt.) 16 p.
Szebb jövőt! néven 1941 és 1944 között jelent meg a tizenéves fiúk érdeklődésére számot tevő, gazdagon illusztrált hazafias ismeretterjesztő és honismereti hetilap. Novellatermése mellett hadtechnikai, cserkészeti és országismereti cikkekkel is jelentkező lapszámunk a Háromszék megyei Erdővidéket méltatja, valamint az olvasók figyelmébe ajánlja a Magyar Népművelők Társasága által kiadott hazafias regényeket, melyek (a nyugati ponyvakiadványokkal ellentétben) nem mérgezik meg ifjú olvasóik lelkét fondor kalandosságukkal. Az utolsó oldalon testedzési rovat. Hazafias folyóiratunk szerepel az Ideiglenes Nemzeti Kormány által 1945-ben betiltott művek jegyzékén.
Könyvtári duplum.
Lakatos 3523.
Fűzve, Füzesi Árpád által illusztrált kiadói borítóban, az első fedőborítón "Mutatványszám" feliratú felülbélyegzés. Jó példány.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Szterényi Hugó (szerk.): Természettudományi olvasmányok az ifjúság számára. Bp., Lampel. Félvászon kötés, viseltes állapotban.
1
21589.

Szterényi Hugó (szerk.): Természettudományi olvasmányok az ifjúság számára. Bp., Lampel. Félvászon kötés, viseltes állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Durrell, Gerald: Léghajóval a világ körül. Graham Percy rajzaival. Bp., 1990, Park. 1. kiadás. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
21590.

Durrell, Gerald: Léghajóval a világ körül. Graham Percy rajzaival. Bp., 1990, Park. 1. kiadás. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
P. Ábrahám Ernő: Mesekert. Győrfi György rajzaival. Bp., Athenaeum. Félvászon kötés, széteső állapotban.
1
21591.

P. Ábrahám Ernő: Mesekert. Győrfi György rajzaival. Bp., Athenaeum. Félvászon kötés, széteső állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Erdélyi András (szerk.): A molnár, a fia meg a szamár. Jankó Béla rajzai. Bp., Offset Nyomda. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
1
21592.

Erdélyi András (szerk.): A molnár, a fia meg a szamár. Jankó Béla rajzai. Bp., Offset Nyomda. Félvászon kötés, kopottas állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz