3 db mesekönyv: Pálfalvi Nándor: Az oroszlán barátai.; Varga Katalin - Gyólai Gabriella: Az égig érő karácsonyfa.; Grimm: A méhkirálynő. Kiadói kartonált papírkötés, változó állapotban.
2 db régi mesekönyv: A Hollókirály és más mesék. Bp., é.n., Móra. + Móra Ferenc: Furfangos Cintula. Bp., 1954, Ifjúsági Könyvkiadó. Szövegközi illusztrációkkal. Kiadói kopottas félvászon-kötésben, egyik kötetben színezéssel, másikban tulajdonosi névbejegyzéssel.