Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom Tételek száma: 64
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3480999
21569
515
Books: Tales
Ifj. Lovik Károly: Vendégségben őseinknél. Dallos Hanna rajzaival. Bp., Franklin. Félvászon kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban. 3476648
21570
515
Books: Tales
Benedek Elek: Tündérmesék a gyermek-ifjúság számára. Bp., Athenaeum. Újrakötött félvászon kötés, ráragasztva az eredeti borító, néhol foltos lapok. 3483122
21571
515
2200
Books: Tales
Lengyel Balázs: Kicsi Elik vadász lesz. Köpeczi Bócz István rajzaival. Bp., 1957, Móra Ferenc Könyvkiadó. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban. 3480976
21572
515
Books: Tales
Pálosy Éva: A hat leány villája. Bp., Franklin. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban. 3481683
21573
515
Books: Tales
Bürger, G. A.: Münchausen kalandjai. Gustave Doré fametszeteivel. Bp., 1958, Móra. Félvászon kötés, egyik lapon sarokhiány, kopottas állapotban. 3480900
21574
515
Books: Tales
Münchausen az igazmondó német báró csodálatos kalandjai. Elbeszélte ő maga. A magyar ifjúságnak elmeséli Gaal Mózes. Bp., Lampel. Javított gerincű egészvászon kötés, új előzéklap, kopottas állapotban. 3481935
21575
515
Books: Tales
Lázár Ervin: A manógyár. Második, új mesékkel bővített kiadás. Bp., 2002, Osiris. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. 3480894
21576
515
Books: Tales
Palásthy Marcell: A csodák szigete. Kalandos ifjúsági regény. Bp., Szent István Társulat. Újrakötött műbőr kötés, ajándékozási sorokkal, kissé kopottas állapotban. 3482140
21577
515
Books: Tales
Fazekas Mihály: Lúdas Matyi. Szántó Piroska rajzaival. Bp., 1962., Móra. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. 3482142
21578
515
Books: Tales
Vegyes mesekönyv tétel, 4 db. Különféle kötésben, változó állapotban. 3482148
21579
515
Books: Tales
Vegyes mesekönyv tétel, 4 db. Különféle kötésben, változó állapotban. 3482150
21580
515
Books: Tales
Vegyes mesekönyv tétel, 5 db. Különféle kötésben, változó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft