Bürger, G. A.: Münchausen kalandjai. Gustave Doré fametszeteivel. Bp.,... https://www.darabanth.com/hu/514-Filatelia-kepeslap-numizmatika-mutargy-konyv-papirregiseg-ekszer-aukcio/515.0/Konyvek/Konyvek-Mesekonyvek-ifjusagi-irodalom~631/Burger-G-A-Munchausen-kalandjai-Gustave-Dore-fametszeteivel-Bp-1958-Mora-Felvaszon~II3481683
3481683
21573
515
Books: Tales
Kikiáltási ár:
2 000 Ft 5,42 EUR , 6,25 USD
Leírás: Bürger, G. A.: Münchausen kalandjai. Gustave Doré fametszeteivel. Bp., 1958, Móra. Félvászon kötés, egyik lapon sarokhiány, kopottas állapotban.
: bk