Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 579
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3460764
21734
513
Ismail Kadare: Aiszkhülosz, a nagy vesztes. Ford. és az életrajzi jegyzetet írta: Schütz István. Mérleg sorozat. Bp., 2001, Európa. Kiadói papírkötés. 3463844
21735
513
Marcel Proust: Az eltűnt idő nyomában. I-III. köt. Ford. és a jegyzeteket írta: Gyergyai Albert. Bp., 1983, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban (a III. kötet védőborító nélkül). 3466985
21736
513
Sághy Gyula: Kulák Golgota. Hunyad., 2012, Hunyad Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (0320./4000) példány. Sághy Gyula és Hunyad Simon Péter dedikációjával 3467316
21737
513
Moldvai gyűjtés. Gyűjtötte és lejegyezte: Veress Sándor. Szerk.: Berlász Melinda-Szalay Olga. Magyar Népköltési Gyűjtemény XVI. kötet. Kiadja Magyar Néprajzi Társaság. Bp.,1989, Múzsák Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. ceruzás aláhúzások, egy lap kijár 3467343
21738
513
Vegyes könyv tétel részben zenetörténet Vasi szemlék, Kodály zenepedagógiai munkák, stb 3467882
21739
513
Egy nagy ládányi nagyrészt zenetörténeti, történelmi témájú könyv, különlenyomat. 3467883
21740
513
Egy nagy ládányi nagyrészt néprajzi és zenetörténeti témájú könyv, különlenyomat. 3468101
21741
513
Luby Margit: Bábalelte babona. Bp., 1936 ,Szerzői. Első kiadás. 95p. kiadói papírborítóval. Ez az első mű mely magyar szedési eljárással készült. 3468117
21742
513
Regéczy József: A népiskolai felügyeletről, Tanulmány. Eger, 1886. Szerzői. 172 (1) p. Kiadói papírkötésben, ragasztott gerinccel. Ritka! 3468141
21743
513
Gyarmathi Balassa Bálint költeményei. A M. Történelmi Társulat megbízásából szerkeszté, jegyzetekkel és bevezetéssel ellátta: Szilády Áron. Bp., 1879, Magyar Történelmi Társulat, (Athenaeum-ny.),2+LIII+3+354+1 p. Első kiadás! Korabeli aranyozott gerincű félvászon kötésben 3468801
21744
513
Gyürk István: Kuglóf és petrencerúd. Hetvenöt év emlékei. Gyürk Mónika által dedikált! 2010, Okapi Pannónia Kft. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. 3469504
21745
513
Magyarország és a' hozzákapcsolt részek tiszti névtára 1846-dik évre. Elékötve: Naptár 1846-dik közévre, a' róm. catholika egyház használatára, új és ó időszámítás szerint. Utánakötve: Tanügyi névtár 1846-dik évre. Budán, [1846], M. Kir. Tudományegyetem-ny., XVI+(32) p.; 463+(1) p.; 125 p. Kartonált papírkötésben, sérült, hiányzó gerinccel, helyenként ázásnyomokkal. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft