Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 579

Lestyán Sándor: Repülj fecském... Reményi Ede regényes élete. A szerző, Lestyán Sándor (1896-1956) író, újságíró, műfordító által dedikált példány. Bp., 1942, Renaissance, 202+(2) p.+ 8 t. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel
21842.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Dr. Kőrösy László emlékkönyv. Libri Veteres Strigonii 7. Esztergom, 2018, Laskai Osvát Antikvárium. Kiadói papírkötésben
21843.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Fekete István: Karácsony éjjel. Összeáll. és szerk.: Horváth József. Szeged, 2006, Lazi. Kiadói kartonált papírkötés, újszerű állapotban.
21844.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Czizmadia Ervin: "Elképzeltek maguknak egy miniszterelnököt." - - interjúja Medgyessy Péterrel. Medgyessy Péter által ALÁÍRT példány! Bp., 2004., Századvég. Kiadói papírkötés.
21845.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Vekerdy Tamás: Nagyapám iratai. Két regény. Bp., 1975, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány, tulajdonosi ex librissel.
21846.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Friedrich Schwickert - Dr. Adolf Weiss: Asztrológiai elemek. Bp.,1998, Sindbad. Kiadói papírkötés.
21847.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Várkonyi Anikó: A titok ágai. Várkonyi Anikó válogatott versei. Válogatta, szerkesztette és az előszót írta Görömbei András. Bp.,1984, Magvető Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
21848.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ugró Béla: Suttog a pillangó (válogatott versek). Az Úr védelmében (dráma). A szerző által ALÁÍRT példány! Szeged, é.n., k.n. Megjelent 1000 példányban. Kiadói papírkötés.
21849.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Pauler Gyula: A magyar nemzet története az Árpád-házi királyok alatt. I-II. kötet. Bp., 1984, ÁKV. Az 1899-es kiadás reprint kiadása. Kiadói aranyozott műbőr kötésben.
21850.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

[Villon, Francois]: A szegény Villon tíz balladája és A szép fegyverkovácsné panasza. Ford.: Szabó Lőrinc. Számozott (256./500) példány! [Bp.], 1931, Bisztrai Farkas Ferencz, 62+(2) p. Kiadói papírkötés, foltos, sérült borítóval, szétváló fűzéssel.
21851.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Fekete Zsigmond: Egy buzakereszt. Törökszentmiklós,(1943.),Konográcz János-ny., 91 p. Kiadói papírkötés.
21852.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Györök Leó Gy.: Lázadó hajósnép viszontagságai a csöndes tengereken. Való történet. Az ifjúság számára írta és rajzolta: - -. Bp., 1890, Athenaeum, 1 t.+2+172+1 p.+13 t. Korabeli egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kissé foxing foltos lapokkal, bélyegzésekkel és névbejegyzéssel.
21853.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft