Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 579

Kovalovszky Miklós: Ady Endre önképzőköri tag. A szerző, Kovalovszky Miklós (1910-1997) nyelvész, irodalomtörténész, filológus által dedikált példány. Bp., 1943, szerzői kiadás (Kispest, Fischhof Henrik-ny.), 71+(1) p. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült és foltos borítóval.
21938.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Molnár Ferenc: Az ördög. Vígjáték három felvonásban.    Budapest, 1911. Franklin-Társulat (ny.) 182 p Kiadói illusztrált papírkötésben. Tulajdonosi névbejegyzéssel.
21939.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Remarque, Erich Maria: Nyugaton a helyzet változatlan. Ford.: Benedek Marcell. Bp.,1929, Dante. Negyedik kiadás. Kiadói, sérült papírborítóval
21940.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Décsi Imre: A nagyságos asszony idegei. Bp., é.n. Athenaeum. 106p. papírborítóval
21941.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

21942.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Peterdi Sándor: A mások pénze. Bp., é.n. Légrády. 133p. Korabeli papírkötésben
21943.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kazuo Ishiguro: Napok romjai. Ford.: Kada Júlia. Bp., 2015, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21944.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Németh Ákos: 5 dráma. Lili Hofberg. Kövérek klubja. Müller táncosai. Vörös bál. Júlia és a hadnagya. (1985-1989). [Bp., 1989], Prológus. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval.
21945.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Csattos Ilona: Vedd észre. A szerző által dedikált példány! [Bp.], 2011, Csendo. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
21946.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

21947.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Kardec, Allan: A spiritizmus. Érintkezés a szellemvilággal. Spiritiszta szeánszok. Irta - - nyomán Frigyes László. Bp., 1920, Magyar Könyvkiadó, 63+(3) p. Kiadói papírkötés, erősebben sérült, a gerincen javított borítóval, néhány sérült lappal, az utolsó lap kijár.
21948.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Havas István: A városok városa. Költemények Budapestről. Bp., 1934, Singer és Wolfner, 60+(4) p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval és gerinccel, tulajdonosi bélyegzővel.
21949.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft