Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 111
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3270849
13729
512
Sculptures, statuettes, plaques
Cs. Kovács László /1929-2001/: Medve. Faragott kő, jelzett, 12x12 cm 2657996
13732
512
38000
Jelzés nélkül: Polgár Rózsa (Kossuth-díjas magyar textilművész) édesapja büsztje. (Polgár László akadémikus.) Öntött bronz, márványtalapzaton. m: 40 cm 3222744
13733
512
4200
Afrikai ghánai festett fa sárkányember szobor 42 cm 3214027
13734
512
48000
Szervátiusz Jenő (1903-1984): Fiú arc. Engóbozott gipsz, jelzett a hátoldalon, kopással, 19x14 cm 3042898
13735
512
Jelzés nélkül: Lány rózsával. Rézlemez dombormű, farost hordozón, 29x21 cm 2960196
13736
512
4800
Kígyós alak. Afrikai faragott fa szobor 42 cm 3117539
13737
512
48000
Szervátiusz Jenő (1903-1984): Önarckép. Festett terrakotta, , "Szervátiusz 1944" 18x16 cm Fa alapon. Sérült ragasztott / Terracotta, damaged, glued. 3116555
13738
512
Törpe. Faragott fa, jelzés nélkül, kis kopással, m: 24 cm 3015047
13739
512
Keleti bölcs - nagyméretű faragott fa szobor, kopással, m: 39 cm 3334693
13740
512
40000
Kligl Sándor (1945-): Bika. Fém szobor, márvány talpazaton, jelzett, m: 12 cm 3332418
13741
512
Keleti faragott fa szobor, m: 31 cm 3319426
13742
512
65000
Benedek Júlia (1956): Királyfi. Bronz, jelzett. sorszámozott X. / IV. Fa alapon. 29,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft