Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 111

Római terrakotta női fej replika, m: 15,5 cm
13757.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
11

Keleti bölcs faragott kínai fa szobor. XIX. sz. 24 cm
13758.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

13759.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

Kerényi Jenő (1908-1975): Gyermekét dajkáló anya. Bronz, jelzett, márvány talapzaton, néhol kissé patinás, teljes m: 43m cm /// SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
13760.

Kikiáltási ár:
460 000 Ft
1 246,61
1 437,50

Alexander Archipenko (1887 - 1964): Torso. Bronz, márvány talapzaton, jelzett: "Archibenko 1922", m: 39 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
13761.

Kikiáltási ár:
950 000 Ft
2 574,53
2 968,75

Művelődésért-díj 2005. Bronz, m: 20,5 cm
13762.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Jelzés nélkül. Csúcs. Festett gipsz 23 cm
13763.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Zenélő férfi. Erdélyi faragott fa szobor, m: 30 cm
13764.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Horetzky (1969-): Állatfigurás akasztó. Patinázott bronz, cca 2000, jelzés nélkül, 11x8 cm. Proveniencia: az alkotó tulajdonából. /// Horetzky (b. 1969): Animal-shaped wall hook. Patinated bronze, c. 2000, unsigned, 11 × 8 cm. Provenance: from the artist's own collection.
13765.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

13766.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
203,25
234,38

Horetzky (1969-): Állatpár. Patinázott bronz, cca 2000, jelzés nélkül, m: 6 cm. Proveniencia: az alkotó tulajdonából. /// "Horetzky (1969-): Animal pair. Patinated bronze, c. 2000, unsigned, height: 6 cm. Provenance: from the artist's own collection
13767.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

13768.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft