https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 111

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Hatvani jelzéssel: Pásztor, m: 22,5 cm
1
13769.

Hatvani jelzéssel: Pásztor, m: 22,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Hatvani jelzéssel: Pásztor kutyájával, m: 15,5 cm
1
13770.

Hatvani jelzéssel: Pásztor kutyájával, m: 15,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
3 darab erdélyi kerámia szobor, öregúr és öregasszonyok, jelzés nélkül, kopással, m: 12 cm
1
13771.

3 darab erdélyi kerámia szobor, öregúr és öregasszonyok, jelzés nélkül, kopással, m: 12 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ismeretlen szobrász: Nő labdával. Patinázott bronz, m: 40 cm
1
13772.

Ismeretlen szobrász: Nő labdával. Patinázott bronz, m: 40 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
85 000 Ft
230,35
EUR
,
265,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Rigasz Hondromatidisz (1942 - 1996): Család. Patinázott bronz. Jelzés nélkül, m: 41,5cm 1942. január 1-én született Ptolemaiszban. 1948-ban költözött Magyarországra, itt végezte általános és középiskoláit is, melynek befejezése után került a Képzőművészeti Főiskolára. Somogyi Józsefet tartotta mesterének. Munkái megtalálhatók a Magyar Nemzeti Múzeumban, magángyűjteményekben, középületekben és köztereken. Talpáról lejár
1
13773.

Rigasz Hondromatidisz (1942 - 1996): Család. Patinázott bronz. Jelzés nélkül, m: 41,5cm 1942. január 1-én született Ptolemaiszban. 1948-ban költözött Magyarországra, itt végezte általános és középiskoláit is, melynek befejezése után került a Képzőművészeti Főiskolára. Somogyi Józsefet tartotta mesterének. Munkái megtalálhatók a Magyar Nemzeti Múzeumban, magángyűjteményekben, középületekben és köztereken. Talpáról lejár

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
EUR
,
312,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kopits János (1877-1944): Női büszt. Ebonizált fa talapzaton, jelzett: KOPITS 909., m: 35 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
1
13775.

Kopits János (1877-1944): Női büszt. Ebonizált fa talapzaton, jelzett: KOPITS 909., m: 35 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
EUR
,
150,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kilár István (1935-): Terre Graine de L'univers [A Föld az Univerzum magja]. Sárgaréz, jelzett, m: 44,5 cm
1
13776.

Kilár István (1935-): Terre Graine de L'univers [A Föld az Univerzum magja]. Sárgaréz, jelzett, m: 44,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
240 000 Ft
650,41
EUR
,
750,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
feLugossy László (1947-): Pink pig. Esztergált, festett fa és ready-made applikáció, jelzett, 32x27 cm
1
13777.

feLugossy László (1947-): Pink pig. Esztergált, festett fa és ready-made applikáció, jelzett, 32x27 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
298,10
EUR
,
343,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Beck András (1911-1985): Lovat vezető fiú. Patinázott bronz, jelzés nélkül, cca 1945-1950, 18x10 cm, a Magyar Nemzeti Galéria bírálati véleményével. /// Beck András (1911-1985): Boy Leading a Horse. Patinated bronze, unsigned, circa 1945-1950, 18x10 cm, with the review opinion of the Hungarian National Gallery.
1
13778.

Beck András (1911-1985): Lovat vezető fiú. Patinázott bronz, jelzés nélkül, cca 1945-1950, 18x10 cm, a Magyar Nemzeti Galéria bírálati véleményével. /// Beck András (1911-1985): Boy Leading a Horse. Patinated bronze, unsigned, circa 1945-1950, 18x10 cm, with the review opinion of the Hungarian National Gallery.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
320 000 Ft
867,21
EUR
,
1 000,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nagy Sándor (1923-2017): Nőalak. Faragott és vésett kő, jelzés nélkül, m: 10 cm
1
13779.

Nagy Sándor (1923-2017): Nőalak. Faragott és vésett kő, jelzés nélkül, m: 10 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nagy Sándor (1923-2017): Szomorkodó. Faragott és vésett kő, jelzés nélkül, m: 8 cm
1
13780.

Nagy Sándor (1923-2017): Szomorkodó. Faragott és vésett kő, jelzés nélkül, m: 8 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kótai József (1940-): Sportérem terv. Jelzés nélkül, d: 11 cm /// Proveniencia: az alkotó validálta.
1
13781.

Kótai József (1940-): Sportérem terv. Jelzés nélkül, d: 11 cm /// Proveniencia: az alkotó validálta.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz