Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 111

Csontos László (1925-2013): Vetkőző lány, akt. Terrakotta, jelzett, hibátlan 46 cm
13700.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Kelemen Kristóf (1922-2001): Női akt törölközővel. Terrakotta, jelzett, kis kopással, m: 38,5 cm
13701.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

Stilizált vas macska figura, h: 8 cm
13702.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Asszonyi Tamás (1942-): Niké. Bronz, márvány talapzaton, jelzés nélkül, m: 30 cm /// Proveniencia: a beadó az alkotótól vásárolta.
13703.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
542,01
625,00

Kutas László (1936-): Kalapos akt. Bronz, márvány talapzaton, jelzett, m: 31 cm
13704.

Kikiáltási ár:
340 000 Ft
921,41
1 062,50

Deim Pál (1932-2016): Bábu. Patinázott bronz, márvány talapzaton. Jelzett DP. d: 16 cm, m: 25 cm. Deim Pál művészetében, a stilizált bábu az egyik legjellegzetesebb motívuma, amely mint egy embernek a emlékműve, mely térsíkok közé van szorítva, jelenik meg, mind a festészetében úgy a kisplasztikáin is. Foglalkoztatta a magányosság és az emberben lévő kettősség és a világban helyét kereső ember kérdése is. Barcsay Jenő és Vajda Lajos művészete egyszerre inspirálta.
13705.

Kikiáltási ár:
500 000 Ft
1 355,01
1 562,50

Bronz női akt bakelit talapzaton, m: 13,5 cm
13706.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Mozart büszt asztaldísz, tömör bronz, m: 22 cm
13707.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

13708.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

Jelzés nélkül: Bálvány szobor. Faragott csont. m: 12,5 cm
13709.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Afrikai faszobor, m: 20 cm
13710.

Afrikai faszobor, m: 20 cm

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ismeretlen keramikus: Art deco női fej falidísz, mázas kerámia, d: 18 cm
13712.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft