Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 111

I. világháborús magyar katona szobra. Bronz, patinázott, talpán BÁV címkével. 19,5 cm Puska vége sérült.
13713.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Szemők Zsuzsa (1953- ): Mária. 1996, tömör bronz, jelzett, m: 36 cm
13716.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50

Bozsik József (1925-1978) labdarúgó bronz szobra. Patinázott bronz, márvány talapzaton, m: 20 cm
13717.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

13720.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

13721.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00

Afrikai nő, faragott fa falidísz, kis sérüléssel, 20x14 cm
13722.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19

Nagy Sándor (1923-2017): Nőalak. Faragott kő, jelzés nélkül, fa talapzaton teljes m: 9 cm
13723.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Férfi és nő. Erdélyi fafaragás. Jelzés nélkül 28 cm
13724.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

13725.

Kikiáltási ár:
160 000 Ft
433,60
500,00

13726.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Cs. Kovács László /1929-2001/: Kosfej. Faragott kő, jelzett, 14x10 cm
13727.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Horváth Anna (1924 - 2005): Női fej. Jelzés nélkül, 14x9 cm
13728.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft