Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 111
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3419151
13713
512
40000
Sculptures, statuettes, plaques
I. világháborús magyar katona szobra. Bronz, patinázott, talpán BÁV címkével. 19,5 cm Puska vége sérült. 3423373
13716
512
100000
Szemők Zsuzsa (1953- ): Mária. 1996, tömör bronz, jelzett, m: 36 cm
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
3422903
13717
512
32000
Bozsik József (1925-1978) labdarúgó bronz szobra. Patinázott bronz, márvány talapzaton, m: 20 cm 3291812
13720
512
Zajácz Tamás (1952- ): Szókrátész. Bőr dombormű, fali dísz. Falra akasztható. Hátoldalán jelzett, bélyegzővel. 22x29cm 3392065
13721
512
120000
Dien Gizella (1906-2010): Élet. Bronz, jelzett, m: 49 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
3252075
13722
512
700
Afrikai nő, faragott fa falidísz, kis sérüléssel, 20x14 cm 3271208
13723
512
Nagy Sándor (1923-2017): Nőalak. Faragott kő, jelzés nélkül, fa talapzaton teljes m: 9 cm 3303322
13724
512
4200
Férfi és nő. Erdélyi fafaragás. Jelzés nélkül 28 cm 3117519
13725
512
160000
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
3221592
13726
512
26000
Kótai József (1940- ): Egon Schiele. Bronz plakett, jelzett, 3 példányban készült, 19x13 cm 3271636
13727
512
30000
Cs. Kovács László /1929-2001/: Kosfej. Faragott kő, jelzett, 14x10 cm 3270857
13728
512
Horváth Anna (1924 - 2005): Női fej. Jelzés nélkül, 14x9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft