Könyvek: Társadalomtudomány Tételek száma: 203
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3458558
20482
512
Books: Social sciences
Bertrand Russell:Filozófiai fejlődésem. Bp., 1968. Gondolat. Kiadói nyl kötésben papír védőborítóval 3458745
20483
512
Books: Social sciences
Bálint Sándor: Karácsony, húsvét, pünkösd. A nagyünnepek hazai és közép-európai hagyományvilágából. Bp., 1989, Szent István-Társulat, 4 Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 3458775
20484
512
Books: Social sciences
Karl Jaspers: A filozófiai gondolkodás alapgyakorlatai. Farkas Lőrinc Imre Kiadó, 2000, Kiadói papírkötés beleragasztott műanyag borítóval, volt könyvtári könyv 3459219
20487
512
Books: Social sciences
Martin Heidegger: Útban a nyelvhez. Helikon Kiadó. Kiadói papírkötés 3459331
20488
512
Books: Social sciences
Ruzsa Ferenc: A klasszikus szánkhja filozófia. Farkas Lőrinc Imre Kiadó, 1997. Kiadói papírkötés 3460417
20489
512
Books: Social sciences
Polányi Mihály: Polányi Mihály filozófiai írásai I-II. Bp., 1992., Atlantisz Könyvkiadó. Kiadói papírkötés 3460477
20490
512
Books: Social sciences
Soren Kierkegaard: Berlini töredék. Osiris Kiadó, 2001. Kiadói papírkötés 3460482
20491
512
Books: Social sciences
Barbara Smitmans-Vajda: Dionüszosz philoszophosz. Osiris Kiadó, 1999. Kiadói papírkötés 3460589
20492
512
Books: Social sciences
Marc Bloch: A történész mestersége. Történetelméleti írások. Osiris Könyvtár Történelem. Benda Gyula utószavával. Ford.: Babarczy Eszter, Kosáry Domokos, Patakyi Pál. Bp., 1996, Osiris, 229 p. Kiadói papírkötésben. 3460601
20493
512
Books: Social sciences
Angus McLaren: Szexualitás a 20. században. Osiris Kiadó, 2002. Kiadói papírkötés 3460755
20494
512
Books: Social sciences
Thomas S. Kuhn: A tudományos forradalmak szerkezete. Ford.: Bíró Dániel. Osiris könyvtár. Bp., 2002, Osiris. Kiadói papírkötés. 3461641
20495
512
Books: Social sciences
Manfredi, Vittorio: Nuovissimo dizionario tascabile della lingua italiana. Nuova edizione corretta ed aumentata. Milano, 1927, Casa Editrice Bietti, XXXI+(1)+644+30 p. Olasz nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft