https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 203

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Edith Sheffer: Asperger gyermekei. Az autizmusfogalom gyökerei a bécsi nácizmusban. Ford.: Frank Orsolya. Bp., 2020, Európa, 403+(5) p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
20458.

Edith Sheffer: Asperger gyermekei. Az autizmusfogalom gyökerei a bécsi nácizmusban. Ford.: Frank Orsolya. Bp., 2020, Európa, 403+(5) p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Szilágyi Márton: Az íróvá válás mikrotörténete a 19. század első felében. Lisznyai Kálmán és az "irodalmi gépezet". Bp., 2021, Reciti, kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
20459.

Szilágyi Márton: Az íróvá válás mikrotörténete a 19. század első felében. Lisznyai Kálmán és az "irodalmi gépezet". Bp., 2021, Reciti, kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Baumann, [Franz Ludwig]: Geschichte des Allgäus. Zweiter Band. Kempten, é.n. (cca 1890-1900), J. Kösel. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, kihajtható táblákkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
1
20460.

Baumann, [Franz Ludwig]: Geschichte des Allgäus. Zweiter Band. Kempten, é.n. (cca 1890-1900), J. Kösel. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, kihajtható táblákkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
G. O. Monzelera - G. G. Tumanova (szerk.): Japán-orosz szótár. H.n., 1946, Külföldi és Nemzeti Szótárak Állami Kiadója, XIII+(3)+640 p. Orosz nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval. / Japanese-Russian dictionary. In Russian language. Hardcover, with slightly worn cover.
1
20461.

G. O. Monzelera - G. G. Tumanova (szerk.): Japán-orosz szótár. H.n., 1946, Külföldi és Nemzeti Szótárak Állami Kiadója, XIII+(3)+640 p. Orosz nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval. / Japanese-Russian dictionary. In Russian language. Hardcover, with slightly worn cover.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Márkus Mihály: A bokortanyák népe. Nyíregyháza, 2009, Kelet Press, 293+(3) p. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
1
20462.

Márkus Mihály: A bokortanyák népe. Nyíregyháza, 2009, Kelet Press, 293+(3) p. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Lénárt Ágota: Téthelyzetben. Sportpszichológiáról edzőknek és versenyzőknek. Bp., 2002. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
20463.

Lénárt Ágota: Téthelyzetben. Sportpszichológiáról edzőknek és versenyzőknek. Bp., 2002. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Imre Samu: Felsőőri tájszótár. Bp., 1973, Akadémiai. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
20464.

Imre Samu: Felsőőri tájszótár. Bp., 1973, Akadémiai. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Henkey Gyula-kalmár László: Heves megyei palócok etnikai embertani vizsgálata. Eger, 1979. Megjelent 400 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
20465.

Henkey Gyula-kalmár László: Heves megyei palócok etnikai embertani vizsgálata. Eger, 1979. Megjelent 400 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Plótinosz: Az Egyről, a szellemről és a lélekről. Válogatott írások. Ford. és a jegyzeteket írta: Horváth Judit és Perczel István. Bp., 1986, Európa. Kiadói kartonált papírkötés.
1
20466.

Plótinosz: Az Egyről, a szellemről és a lélekről. Válogatott írások. Ford. és a jegyzeteket írta: Horváth Judit és Perczel István. Bp., 1986, Európa. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Domokos Pál Péter: A moldvai magyarság múltja és jelene. Százhúsz csángómagyar népdal. Bp., 1941, szerzői kiadás (Glória ny.), 599 p. Harmadik kiadás. Igényes kartonált kötésben.
1
20467.

Domokos Pál Péter: A moldvai magyarság múltja és jelene. Százhúsz csángómagyar népdal. Bp., 1941, szerzői kiadás (Glória ny.), 599 p. Harmadik kiadás. Igényes kartonált kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
René Descartes: Test és lélek, morál, politika, vallás. Válogatás a kései írásokból. Szerk., a jegyzeteket és a kísérő tanulmányt írta: Boros Gábor, Schmal Dániel. Sapientia Humana. Bp., 2000., Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
20468.

René Descartes: Test és lélek, morál, politika, vallás. Válogatás a kései írásokból. Szerk., a jegyzeteket és a kísérő tanulmányt írta: Boros Gábor, Schmal Dániel. Sapientia Humana. Bp., 2000., Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
4
 
John Locke: Értekezés az emberi értelemről. Szerk. és az utószót írta: Faragó-Szabó István. Ford.: Vassányi Miklós, Csordás Dávid. Sapientia Humana. Bp., 2003., Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
20469.

John Locke: Értekezés az emberi értelemről. Szerk. és az utószót írta: Faragó-Szabó István. Ford.: Vassányi Miklós, Csordás Dávid. Sapientia Humana. Bp., 2003., Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz