Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 203

20533.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Bene Lajos: A magyar falu társadalma. Steinecker Ferenc előszavával. "A Falu Könyvtára 11. sz. Bp., 1925., "Falu" Országos Földmíves Szövetség, XII+144 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, bélyegzéssel, hiányzó elülső szennylappal.
20534.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Dr. Rostás Gergely: A létvalóság komplexuma és mechanizmusa. A szerző által aláírt példány! Szeged, 1997, JATEPress, 59+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés. Megjelent 200 példányban.
20535.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Nagy Olga 3 néprajzi témájú műve: Széki népmesék. Gyűjtötte, sajtó alá rend. és a bevezető tanulmányt írta: - - . Bukarest, 1976, Kriterion, 477+(3) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + Asszonyok könyve. Népi elbeszélések. Bp., 1988, Magvető, 539+(5) p. Kiadói egészvászon-kötés. + Világgá futó szavak. Havadi beszélgetések. Bp., 1990, Szépirodalmi Könyvkiadó, 367+(1) p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20536.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Martin Heidegger: Lét és idő. Bp, 1989, Gondolat. 755p .Kiadói egészvászon kötés, kissé foltos kiadói papír védőborítóban.
20537.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Pierre Manent: Politikai filozófia felnőtteknek. Osiris Kiadó, 2003. Kiadói papírkötés
20538.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Roger Scruton: Mi a konzervatizmus? Osiris Kiadó, 1995. Kiadói papírkötés
20539.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Szűcs Sándor: Régi magyar vízivilág. Bp., 1977, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20540.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Bartha Júlia: Népviselet a Nagykunságon. Karcag, 2010. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, számos illusztrációval
20541.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Bartha Júlia: Nagykunsági néprajzi tanulmányok Karcag, 2007 . Kiadói kartonált papírkötésben, számos illusztrációval
20542.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Dorogi Márton: Hasznos minden porcikája ( Az állati termékek mellékesebb haszonvételi formái a Hortobágyon és a Nagykunságban ) Püspökladány, 2011. Kiadói papírkötésben
20543.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Kodolányi János, ifj.: A bőr az obi-ugor férfiruházatban. Bp., 1966. ; V.N. Csernyecov: Adalékok az obi ugorok nemzetiségi szerveztének történetéhez, Décsy Gyula: Ural-Altajische Jahrbücher. 1970.
20544.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft