Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 203

20557.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

20558.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Osiris könyvtár 3 kötete: Tertium non datur. Válogatott logikai-metodológiai tanulmányok 1984-1990. Vál. és szerk.: Rúzsa Imre. Bp., 2000, Osiris. Kiadói papírkötés.; Andy Clark: A megismerés építőkövei.  Filozófia, megismeréstudomány és a párhuzamos megosztott feldolgozás. Bp., 1999, Osiris. Kiadói papírkötés.; Patricia Wallace: Az internet pszichológiája. Bp., 2004, Osiris. Kiadói papírkötés.
20559.

Osiris könyvtár 3 kötete:
Tertium non datur. Válogatott logikai-metodológiai tanulmányok 1984-1990. Vál. és szerk.: Rúzsa Imre. Bp., 2000, Osiris. Kiadói papírkötés.;
Andy Clark: A megismerés építőkövei.
Filozófia, megismeréstudomány és a párhuzamos megosztott feldolgozás. Bp., 1999, Osiris. Kiadói papírkötés.;
Patricia Wallace: Az internet pszichológiája. Bp., 2004, Osiris. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Mérő László: Észjárások. Mindenki másképpen egyforma. 1996-1997, Terricum. Kiadói papírkötések.
20560.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Kósa László: ,,Ki népei vagytok?" Magyar néprajz. Jelenlévő múlt sorozat. Bp., 1998, Planétás, 246+(2) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
20561.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Fuchs, Eduard: Az újkor erkölcstörténete. 1. köt. Bp., 1926, Világirodalom. Kicsit laza, díszes, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
20562.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Friedlaender, [Salomo]: Kant gegen Einstein. Fragelehrbuch. (Nach Immanuel Kant und Ernst Marcus). Zum Unterricht in den vernunftwissenschaftlichen Vorbedingungen der Naturwissenschaft. Berlin, 1932, Der Neue Geist, 79+(1) p. Első kiadás. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. / First edition. In German language. Hardcover, in good condition.
20563.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

20564.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Kincs Elek - Nagy Ferenc (szerk.): Új magyar nevelés. Bp., 1942, Mefhosz (Hungária-ny.), 269 p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, a könyvtesttől különvált borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
20565.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Pór, Leo: Kautsky und Otto Bauer in der beleuchtung der Psychoanalyse. Bp., Emerich Faust. 46p. Későbbi félvászon kötésben.
20566.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

20567.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Julien Offray de La Mettrie - Filozófiai művek. Bp., 1968. Akadémiai. 523p. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Papír védőborítóval.
20568.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft