Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 203

Magyar néprajz klasszikusai 3 kötete: Hermann Ottó: Halászélet, pásztorkodás. Bp., 1980., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Györffy István: Alföldi népélet. Bp., 1983, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Az ősi társadalom magyar kutatói. Vál., szerk., a bevezetést és az életrajzokat írta: Zsigmond Gábor. Bp, 1977, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány. +  Róheim Géza: Magyar néphit és népszokások. Universum reprint. Szeged, 1990, Universum. Kiadói papírkötés.
20607.

Magyar néprajz klasszikusai 3 kötete:
Hermann Ottó: Halászélet, pásztorkodás. Bp., 1980., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Györffy István: Alföldi népélet. Bp., 1983, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Az ősi társadalom magyar kutatói. Vál., szerk., a bevezetést és az életrajzokat írta: Zsigmond Gábor. Bp, 1977, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány. +
Róheim Géza: Magyar néphit és népszokások. Universum reprint. Szeged, 1990, Universum. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Nietzsche, Friedrich: Unzeitgemässe Betrachtungen. [Korszerűtlen elmélkedések.] Leipzig,1930.,Alfred Körner. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés. + Peter Sloterdijk: A gondolkodó a színpadon. A JÓ Hír megjavításáról. Nietzsche-tanulmányok. Vajda Mihály előszavával. Ford.: Bendl Julia, Kurdi Imre. Helikon Huszonegy. [Bp.], 2001, Helikon. Kiadói papírkötés.
20608.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Hermész Könyvek 2 kötete: Peter Winch: A társadalomtudomány eszméje és viszonya a filozófiához.; Wolfgang Schivelbush: Írástudók alkonya. A frankfurti értelmiség a húszas években. Bp., 1988-1994, Akadémiai Kiadói. Kiadói papírkötés.
20609.

Hermész Könyvek 2 kötete:
Peter Winch: A társadalomtudomány eszméje és viszonya a filozófiához.;
Wolfgang Schivelbush: Írástudók alkonya. A frankfurti értelmiség a húszas években.
Bp., 1988-1994, Akadémiai Kiadói. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

20610.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Hellmuth Benesch: Pszichológia. Atlasz. Ford.: Laczkó Katalin, Alpár Zsuzsanna. Bp., 1999, Athenaeum, 496 p. Kiadói kartonált papírkötés.
20611.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Szabó Dénes: A magyar nyelvemlékek. Egyetemi magyar nyelvészeti füzetek. Bp., 1959, Tankönyvkiadó. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, tulajdonosi névbejegyzéssel. Megjelent 2600 példányban.
20612.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

20613.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Bárczi Géza: Magyar hangtörténet. Egyetemi magyar nyelvészeti füzetek. Bp., 1958, Tankönyvkiadó. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
20614.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

20615.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

D. W. Hamlyn: A nyugati filozófia története. Ford.: Hegymegi Kiss Áron. Bp., 1998, Holnap. Kiadói kartonált papírkötés.
20616.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

20617.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

20618.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft