Könyvek: Társadalomtudomány Tételek száma: 203
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3459319
20595
512
Books: Social sciences
Mészáros József - Szakadát István: Magyarország Politikai Atlasza 1998. Bp., 1999, Osiris Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. 3459370
20596
512
Books: Social sciences
Louis Desgraves: Montesquieu. Osiris Kiadó, 2003 Kiadói kartonált papírkötés 3459373
20597
512
Books: Social sciences
Fung Yu-lan: A kínai filozófia rövid története. Osiris Kiadó, 2003 Kiadói kartonált papírkötés 3460329
20598
512
Books: Social sciences
Gisbert Greshake: A szeretet ára - Elmélkedés a szenvedésről. Kairosz Kiadó, 1999. Kiadói kartonált papírkötés 3460333
20599
512
Books: Social sciences
Willard Van Orman Quine: A logika módszerei. Akadémiai Kiadó, 1968. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban 3460365
20600
512
Books: Social sciences
Dr. Kiss Tamás: Élet - lélek - szubsztancia. Martineum Rt., 1990. Kiadói papírkötés 3460609
20601
512
Books: Social sciences
Seymour Martin Lipset: Homo politicus. Osiris Kiadó, 1995. Kiadói papírkötés, volt könyvtári könyv 3460762
20602
512
Books: Social sciences
Martin Heidegger: A műalkotás eredete. A bevezetőt írta: Hans-Georg Gadamer. Ford.: Bacsó Béla. Mérleg sorozat. Bp., 1988, Európa. Kiadói papírkötés. 3461652
20603
512
Books: Social sciences
Fiori, Annibale: Nuovo Dizionario tascabile italiano-tedesco e tedesco-italiano. Parte I-II. / Neues praktisches Taschen-Wörterbuch Italienisch-Deutsch und Deutsch-Italienisch. I-II. Teil. Milano, [1897], Ulrico Hoepli, VIII+408 p.; VI+333 p. Olasz és német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, sérült gerinccel, belül a lapok jó állapotban. 3461911
20604
512
Books: Social sciences
Kis magyar néprajz a rádióban. Szerk.: Jávor Kata, Küllős Imola, Tátrai Zsuzsanna. Bp., 1978, RTV-Minverva, 438 p. Kiadói kartonált papírkötés, hiányzó szennylapokkal. 3462795
20605
512
Books: Social sciences
Nietzsche, [Friedrich] Frigyes: Im-igyen szóla Zarathustra. Ford.: Wildner Ödön. [Bp., 1988], Göncöl. Reprint kiadás, kísérőtanulmánnyal. (Pók Lajos: A ,,Zarathustra": Egy lázadás labirintusai.) Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval. 3463224
20606
512
Books: Social sciences
Barry Barnes-David Bloor-John Henry: A tudományos tudás szociológiai elemzése. Bp., 2002, Osiris. Kiadói papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft