Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 203

Mészáros József - Szakadát István: Magyarország Politikai Atlasza 1998. Bp., 1999, Osiris Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
20595.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Louis Desgraves: Montesquieu. Osiris Kiadó, 2003 Kiadói kartonált papírkötés
20596.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Fung Yu-lan: A kínai filozófia rövid története. Osiris Kiadó, 2003 Kiadói kartonált papírkötés
20597.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
14

Gisbert Greshake: A szeretet ára - Elmélkedés a szenvedésről. Kairosz Kiadó, 1999. Kiadói kartonált papírkötés
20598.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Willard Van Orman Quine: A logika módszerei. Akadémiai Kiadó, 1968. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban
20599.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Dr. Kiss Tamás: Élet - lélek - szubsztancia. Martineum Rt., 1990. Kiadói papírkötés
20600.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Seymour Martin Lipset: Homo politicus. Osiris Kiadó, 1995. Kiadói papírkötés, volt könyvtári könyv
20601.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Martin Heidegger: A műalkotás eredete. A bevezetőt írta: Hans-Georg Gadamer. Ford.: Bacsó Béla. Mérleg sorozat. Bp., 1988, Európa. Kiadói papírkötés.
20602.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Fiori, Annibale: Nuovo Dizionario tascabile italiano-tedesco e tedesco-italiano. Parte I-II. / Neues praktisches Taschen-Wörterbuch Italienisch-Deutsch und Deutsch-Italienisch. I-II. Teil. Milano, [1897], Ulrico Hoepli, VIII+408 p.; VI+333 p. Olasz és német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, sérült gerinccel, belül a lapok jó állapotban.
20603.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kis magyar néprajz a rádióban. Szerk.: Jávor Kata, Küllős Imola, Tátrai Zsuzsanna. Bp., 1978, RTV-Minverva, 438 p. Kiadói kartonált papírkötés, hiányzó szennylapokkal.
20604.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Nietzsche, [Friedrich] Frigyes: Im-igyen szóla Zarathustra. Ford.: Wildner Ödön. [Bp., 1988], Göncöl. Reprint kiadás, kísérőtanulmánnyal. (Pók Lajos: A ,,Zarathustra": Egy lázadás labirintusai.) Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval.
20605.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Barry Barnes-David Bloor-John Henry: A tudományos tudás szociológiai elemzése. Bp., 2002, Osiris. Kiadói papírkötés.
20606.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft