Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 362

Vincze Dénes (1914-1972) DN "A Vállalat Kiváló Brigádja - Szocialista Brigád" egyoldalas bronz emlékérem (70mm) + DN(~1960-1980) "A Vállalat Kiváló Brigádja - Szocialista Brigád" aranyozott, műgyantás jelvény függelékkel, műanyag tokban T:AU
31625.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

1861. "Országgyűlési Emlék" kétoldalas Sn emlékérem. "HON SZERETET 'S EGYETÉRTÉSBE VAN ERŐ 'S ISTENI ÁLDÁS - 1861 ORSZÁG GYŰLÉSI EMLÉK / E HAZA CSAK AKKOR TULAJDONUNK HA TÖRVÉNYEINKET NEM IDEGENEK KEZELIK - HAZÁDNAK RENDÜLETLENÜL LÉGY HÍVE...." (50mm) T:XF patina
31626.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1865. "Emlékül az 1865. évi Országgyűlés megnyitására Pesten / Éljen a Haza" kétoldalas Sn emlékérem (40mm) T:XF Hungary 1865. "In memoriam for the opening of the Parliament in Pest / Long live the Homeland" two-sided Sn commemorative medallion (40mm) C:XF
31627.

1865. "Emlékül az 1865. évi Országgyűlés megnyitására Pesten / Éljen a Haza" kétoldalas Sn emlékérem (40mm) T:XF
Hungary 1865. "In memoriam for the opening of the Parliament in Pest / Long live the Homeland" two-sided Sn commemorative medallion (40mm) C:XF

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

1876. "Az 1876 évi Országos Ipar-termény- és Állat-kiállítás Szegeden / Emlék Érem" kétoldalas vert bronz emlékérem (40mm) T:AU kis patina
31628.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1876. "Az 1876 évi Országos Ipar-termény- és Állat-kiállítás Szegeden / Érdem Érem" kétoldalas vert bronz érdemérem (50mm) T:AU,XF kis patina
31629.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

1898. "Istenért Királyért Hazáért / 1848-1898 Szabadság - Testvériség - Egyenlőség - Szabadságharczunk Dicső Emlékére" kétoldalas, aranyozott bronz emlékérem füllel (29mm) T:XF, aranyozás kopás
31630.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1900 k. "Szent György érem" fémjelzett Ag érem füllel (21,79g/0.800/44mm) T:XF,VF Hungary ~1900. "Saint George Medal" hallmarked Ag medal with ear (21,79g/0.800/44mm) C:XF,VF
31631.

1900 k. "Szent György érem" fémjelzett Ag érem füllel (21,79g/0.800/44mm) T:XF,VF
Hungary ~1900. "Saint George Medal" hallmarked Ag medal with ear (21,79g/0.800/44mm) C:XF,VF

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1920-1930 k. "M. Kir. Állami Zrínyi Miklós Gimnázium" egyoldalas ezüstözött bronz plakett (41x29mm) T:XF kopott ezüstözés
31632.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1930-1940 k. Levente plakett márványtalpon, eredeti sérült tokban (95x148mm) T:XF
31633.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1940 k. "Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete - Budapest 1899." egyoldalas bronz érem füllel (31mm) T:AU,XF patina
31634.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1943. "43-1943. C. Claudia Savaria - Szombathely" egyoldalas bronz plakett (69x51mm) T:AU,XF patina
31635.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1948. "Tanárképző Főiskola - Pécs / A tanárképzésben végzett munkáért" kétoldalas bronz emlékérem dísztokban T:XF
31636.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft