Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 362

1991. "Dr. Papp Simon - A dunántúli olajvidéki osztály első elnöke / OMBKE - Kőolaj-, Földgáz és Vízbányászati Szakosztály 1941-1991" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC
31745.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1991. "Temesvár 1514,1989 / Ne hagyd el Erdélyt, Erdélyt Istenem" jelzett Ag emlékérem kapszulában, eredeti tokban, (31,35g/0.925/42,5mm) T:PP
31746.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

1992. "1920 - 1947 / 1956 - 1992" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31747.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1992. "Dimák Hajnalka - Unkari" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (50mm) T:XF,VF, patina
31748.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1993. "A közös munkával telt évek emlékére" egyoldalas, öntött bronz emlékérem, hátlapon "19.sz. Általános Iskola 1993" gravírozással, kopottas tokban (83mm) T:AU
31749.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1993. "Atilla - Isten - Kardja - Ősbemutató - 1993. aug. 20." jelzett Ag emlékérem kapszulában, dísztokban (31.34g /0.925/42.5mm) T:PP
31750.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63

1993. "Bozó Gyula 80 éves / Egyedül Istenben s nem az szerentsében' reménye fejemnek - Erdőkövesdi Bozó család 1685" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31751.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1993. "Gróf Esterházy Miksa" nagyméretű bronz emlékplakett dísztokban. Szign.:NR (?) (~103-107mm) T:AU
31752.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1994. "Dr. Striker György / Méréstechnikai és Automatizálási Tudományos Egyesület" bronz emlékérem (60mm) T:XF patina
31753.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1994. "Dr. Striker György / Méréstechnikai és Automatizálási Tudományos Egyesület" bronz emlékérem hátoldalán évszám gravírozással (60mm) T:AU
31754.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1996. "International Bálint Centenary Congress 1896 1996 1-5 May" (Nemzetközi Bálint centenáriumi kongresszus - 1996. Május 1-5.) kétoldalas, öntött bronz emlékérem (60mm) + DN "Veszprém megye Közgyűlésének Elnöke" egyoldalas, öntött bronz emlékérem, lyukasztás nélküli füllel (66mm) T:XF, patina
31755.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

1997. "Galambos Péter 1977-1995 emlékverseny Keszthely" kétoldalas bronz emlékérem T:AU,XF
31756.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft