Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 362
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3453864
31745
510
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
1991. "Dr. Papp Simon - A dunántúli olajvidéki osztály első elnöke / OMBKE - Kőolaj-, Földgáz és Vízbányászati Szakosztály 1941-1991 " bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC 3384029
31746
510
11000
Numizmatika
1991. "Temesvár 1514,1989 / Ne hagyd el Erdélyt, Erdélyt Istenem " jelzett Ag emlékérem kapszulában, eredeti tokban, (31,35g/0.925/42,5mm) T:PP 3416997
31747
510
Numizmatika
1992. "1920 - 1947 / 1956 - 1992 " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU 3445326
31748
510
Numizmatika
1992. "Dimák Hajnalka - Unkari " kétoldalas, öntött bronz emlékérem (50mm) T:XF,VF, patina 3453849
31749
510
Numizmatika
1993. "A közös munkával telt évek emlékére " egyoldalas, öntött bronz emlékérem, hátlapon "19.sz. Általános Iskola 1993" gravírozással, kopottas tokban (83mm) T:AU 3413307
31750
510
13000
Numizmatika
1993. "Atilla - Isten - Kardja - Ősbemutató - 1993. aug. 20. " jelzett Ag emlékérem kapszulában, dísztokban (31.34g /0.925/42.5mm) T:PP 3378557
31751
510
Numizmatika
1993. "Bozó Gyula 80 éves / Egyedül Istenben s nem az szerentsében' reménye fejemnek - Erdőkövesdi Bozó család 1685 " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU 3362746
31752
510
Numizmatika
1993. "Gróf Esterházy Miksa " nagyméretű bronz emlékplakett dísztokban. Szign.:NR (?) (~103-107mm) T:AU 3426316
31753
510
Numizmatika
1994. "Dr. Striker György / Méréstechnikai és Automatizálási Tudományos Egyesület " bronz emlékérem (60mm) T:XF patina 3446537
31754
510
Numizmatika
1994. "Dr. Striker György / Méréstechnikai és Automatizálási Tudományos Egyesület " bronz emlékérem hátoldalán évszám gravírozással (60mm) T:AU 3444354
31755
510
2200
Numizmatika
1996. "International Bálint Centenary Congress 1896 1996 1-5 May " (Nemzetközi Bálint centenáriumi kongresszus - 1996. Május 1-5.) kétoldalas, öntött bronz emlékérem (60mm) + DN "Veszprém megye Közgyűlésének Elnöke " egyoldalas, öntött bronz emlékérem, lyukasztás nélküli füllel (66mm) T:XF, patina 3378778
31756
510
Numizmatika
1997. "Galambos Péter 1977-1995 emlékverseny Keszthely " kétoldalas bronz emlékérem T:AU,XF Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft