Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 362

DN "Arany János" egyoldalas, bronzozott fehérfém plakett (73,5mm) T:XF, bronzozás részben lekopott
31805.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

DN "Belügyminisztérium Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság" kétoldalas, aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
31806.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

DN "Budapest Hilton" jelzetlen Ag emlékérem plombált ÁPV tokban (~12,50g/0.640/32mm) T:UNC (eredetileg PP) patina
31807.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

31808.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

DN "Defence Administration - Minister of local government and regional development of the republic of Hungary" (Védelmi igazgatás ? Magyarország helyi önkormányzati és regionális fejlesztési minisztere) kétoldalas bronz emlékérem (49mm) T:XF
31809.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

DN "Dr. Erdős Gyula 1913-1987" kétoldalas bronz emlékérem (66mm) T:XF
31810.

Kikiáltási ár:
800 Ft

DN "ÉPTEK - BUDAPEST" (Építőipari Termelőeszköz Kereskedelmi Vállalat) egyoldalas bronz plakett (~96,5x90,5mm) T:XF
31811.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

DN "Fővárosi Autótaxi Vállalat - 20 éves jó munkáért" egyoldalas, aranyozott bronz rátétes fém plakett, eredeti tokban (34x48mm) T:AU (eredetileg PP)
31812.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

DN "Gróf Eszterházy Miksa" egyoldalas, öntött bronz plakett, dísztokban. Szign.: NR (~106-112mm) T:AU
31813.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

DN "Halak" egyoldalas, öntött bronz horoszkóp (?) érem, fa talapzaton (érem:43mm ; talapzat:~78x90mm) T:XF, patina, kis hibák a talapzaton
31814.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kósa István (1953-) DN "Horoszkóp érmesorozat - Bika" ezüstözött fém emlékérem, kapszulában, tanúsítvánnyal, dísztokban (42,5mm) T:PP
31815.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

31816.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft