Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 362
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3425871
31805
510
2200
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
DN "Arany János " egyoldalas, bronzozott fehérfém plakett (73,5mm) T:XF, bronzozás részben lekopott 3444321
31806
510
Numizmatika
DN "Belügyminisztérium Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság " kétoldalas, aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP) 3343157
31807
510
3400
Numizmatika
DN "Budapest Hilton " jelzetlen Ag emlékérem plombált ÁPV tokban (~12,50g/0.640/32mm) T:UNC (eredetileg PP) patina 3343160
31808
510
3400
Numizmatika
DN "Budapest Hilton " jelzetlen Ag emlékérem plombált ÁPV tokban (~12,50g/0.640/32mm) T:UNC (eredetileg PP) patina 3444348
31809
510
Numizmatika
DN "Defence Administration - Minister of local government and regional development of the republic of Hungary " (Védelmi igazgatás ? Magyarország helyi önkormányzati és regionális fejlesztési minisztere) kétoldalas bronz emlékérem (49mm) T:XF 3383373
31810
510
Numizmatika
DN "Dr. Erdős Gyula 1913-1987 " kétoldalas bronz emlékérem (66mm) T:XF 3366501
31811
510
Numizmatika
DN "ÉPTEK - BUDAPEST " (Építőipari Termelőeszköz Kereskedelmi Vállalat) egyoldalas bronz plakett (~96,5x90,5mm) T:XF 3446283
31812
510
Numizmatika
DN "Fővárosi Autótaxi Vállalat - 20 éves jó munkáért " egyoldalas, aranyozott bronz rátétes fém plakett, eredeti tokban (34x48mm) T:AU (eredetileg PP) 3327460
31813
510
Numizmatika
DN "Gróf Eszterházy Miksa " egyoldalas, öntött bronz plakett, dísztokban. Szign.: NR (~106-112mm) T:AU 3443837
31814
510
Numizmatika
DN "Halak " egyoldalas, öntött bronz horoszkóp (?) érem, fa talapzaton (érem:43mm ; talapzat:~78x90mm) T:XF, patina, kis hibák a talapzaton 3453233
31815
510
Numizmatika
Kósa István (1953-) DN "Horoszkóp érmesorozat - Bika " ezüstözött fém emlékérem, kapszulában, tanúsítvánnyal, dísztokban (42,5mm) T:PP 3453236
31816
510
Numizmatika
Kósa István (1953-) DN "Horoszkóp érmesorozat - Bika " ezüstözött fém emlékérem, kapszulában, tanúsítvánnyal, dísztokban (42,5mm) T:PP Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft